стрии и слънце???

  • 5 787
  • 23
вярно ли е че при излагане на слънце стриите по тялото си остават бели на фона на бронзовия тен???

Някой ми беше казал,че имало някакъв крем ,който при нанасяне върху стриите по тялото,се хващало равномерен тен навсякъде,ако някой знае за такова мазило( някакво име или марка) ще се радвам да сподели.
Виж целия пост
# 1
нека се запиша и аз тук много ме интересува.дано съществува такова нещо Praynig
Виж целия пост
# 2
При мен си остават бели, въпреки тена, който съм достигнала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
При мен си остават бели, въпреки тена, който съм достигнала Rolling Eyes
Стриите са доста упорити и не се премахват напълно,а при излагане на слънце си остават бели,независио с какво се мажеш.Имам приятелка,която смъкна доста килограми и в момента е с тяло на манекенка,но почти навсякъде има стрии и особено след придобиване на тен през лятото,още повече се виждат Confused
Виж целия пост
# 4
Темата е доста интересна и мен ме интересува!Аз също обаче мисля,че стриите си остават бели,а за такова кремче не съм чувала,ще ми е много интересно да знам!
Виж целия пост
# 5
МОйте пък не остават бели,даже стават по невидими,дори и на солариум като ходя пак съм доволна,не се виждат много много.А може би е въпрос на стриЯ? Thinking Laughing
Виж целия пост
# 6
още не съм се препичала на слънце,но щом казвате значи наистина е вярно  Cry
но имало някакво специално масло или мляко ли е не знам какво е и къде го има ,което като се намажеш и си хващаш равномерен тен навсякъде
Виж целия пост
# 7
Аз също знам,че стриите от слънцето стават доста бели,а за такъв крем и аз не съм чувала.
Виж целия пост
# 8
Причината стриите да остават бели на фона на другата кожа е, че просто не се пигментират от слънцето Peace
Виж целия пост
# 9
на мен пък са ми казвали че стават по невидими
май при всеки е различно  newsm78
моите слънце още не са видели и незнам какъв ще е резултата  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
МОйте пък не остават бели,даже стават по невидими,дори и на солариум като ходя пак съм доволна,не се виждат много много.А може би е въпрос на стриЯ? Thinking Laughing

И при мен е по същият начин, стават почти незабележими.  Peace
Виж целия пост
# 11
Аз мисля  (може да ми е само внушение де), че като се мажа много с плажно олио и стриите потъмняват ама все пак си остават по-светли.
Виж целия пост
# 12
МОйте пък не остават бели,даже стават по невидими,дори и на солариум като ходя пак съм доволна,не се виждат много много.А може би е въпрос на стриЯ? Thinking Laughing

И при мен е по същият начин, стават почти незабележими.  Peace

И при мен така, само подчертавам че стават почти незабележими, трябва да се вгледа човек, за да ги види, но са си там. Tired Но оппределено положението става мноого по-добре.
Виж целия пост
# 13
Мисля,че няма такъв крем за сажъление
Виж целия пост
# 14
Момичета вижте какво намерих,някой ползвал ли го е http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%D5%F0%E0%ED%E8%F2%E … D%EE_20080615552/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия