Пюре от пащърнак?

  • 1 713
  • 7
Момичета ще ви бъда много благодарна ако ме светнете относно пащърнака,от кога се дава? newsm78
Момичето в магазина ми обясни,че може да се започне захранването и с него и било хипоалергенно.Дори било по-добре от колкото да се започне с морков,но аз пащърнак не съм давала за захранване на другите си дечица.Споделете ако сте минали през това.Става въпрос за пюре на Сънвал. Peace
Все още не съм започнала да захранвам.Изчаквам бебо да навърши 5 месеца. Grinning
Блатодаря на всички,които ще се включат.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Да, аз съм давала пюре от пащърнак когато започнах да захранвам със зеленчуци. Наистина е много полезен и е възможно да е един от първите зеленчуци при захранването. След това, когато съм имала възможност винаги съм го добавяла към пюретата на малката, а тази зима й слагах редовно в манджите.
Захранихме се на вашата възраст. Няма да сгрешиш, ако му дадеш на бебчо и пъщарнак  Peace
Виж целия пост
# 2
Може, Нестле Алете имат пюре Био пащърнак с картофи от 4 месеца. Не се води алерген. Можеш и ти да го комбинираш с картофи. Пащърнака има сладък вкус и обикновено се харесва от бебетата.
Виж целия пост
# 3
Кореноплодно е като моркова.
Аз съм давала. Можеш да разнообразиш с него, няма проблеми  Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета.  bouquet
Виж целия пост
# 5
И аз съм давала
Виж целия пост
# 6
и аз съм давала пащърнак в комбинация мисля че с броколи  newsm78 на Сънвал е
Виж целия пост
# 7

Почти от захранването
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия