колики

  • 1 062
  • 20
zdraveite na vsi4ki maiki,az skoro stanam mam4e na edno prekrasno momi4ense,koeto e ve4e na 1 meses,iskam da vi popitam kak se sparvjte s kolikite,mnogo mi e gal ga e gledam kak se sviva i pla4e,davame kapki sab subimet
Виж целия пост
# 1
Аз давах Еспумизан по 20 капки в шишето с млякото на всяко хранене. Ако пропуснех хранене, веднага го заболяваше коремчето.
Виж целия пост
# 2
спаси ни единствено лефакса защото тези капки се дават в момента в който бебето има колики а не както са другите преди всяко хранене и дефакто решаваш проблема на мига.аз лично съм страшно доволна Peace
Виж целия пост
# 3
За преборване с коликите пробвай да се сдобиеш с капки Инфакол - продават се в Англия, Инфаколис - Гърция или Лефакс - Германия.

цвети...  защо имам спомен, че Лефакс се даваха както другите капки, т.е. преди всяко хранене?
Виж целия пост
# 4
На нас Саб симплекс и Еспумизан не ни помогнаха.
Само Бейбинос капки я облекчаваха. Peace
Виж целия пост
# 5
бейбинос му помагаха.
Виж целия пост
# 6
Честито ти бебче! Да ти е живо и здраво! А относно коликите на нас ни помогна Саб симплекс.
Виж целия пост
# 7
При нас помогна само чая на ХИПП с копър.
Виж целия пост
# 8
При всяко дете помагат различни неща,а при някои нищо не помага-както при моя син.Ето какво се сещам от моите опити да успокоя коликите:капки "Саб симплекс" или "Еспумизан",чай от копър /семе от билковата аптека се прави като отвара/,мехлемче за коремче "Бейбинос",топли кърпи на коремчето,много гушкане и носене на ръце  Laughing.Чувала съм за нагряване на коремчето със сешоар.Успех и дано отминат по-бързо!
Виж целия пост
# 9
Ние коликите не сме ги усетили.
Давах Саб симплекс  Peace
Виж целия пост
# 10
При нас и в двата случая нищо не помогна, просто си изчакахме 3-4 месеца да си минат и това е. А, да помагаше ни носенето на ръце.
Виж целия пост
# 11
Давах Саб симплекс  Peace
Аз също.И чая на ХИПП.
Виж целия пост
# 12
бейбинос му помагаха.
Peace
Виж целия пост
# 13
Аз давах Саб Симплекс и нямаха колики
Виж целия пост
# 14
Всяко дете преживява коликите по различен начин,но на нас ни се отразиха добре Еспумизан Л,Саб симплекса ,като че ли нямаха ефект или пък коликите ни бяха леки...знам ли??! newsm78 Строго индивидуално Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия