34 или 36-то

  • 694
  • 3
Здравейте,
Намерих стари теми и за двете училища, но искам по-актуална информация. Двоумим се в кое у-ще да запишем нашия батко - и двете си имат и предимства и недостатъци, та не мога да реша. Много ме притеснява старата материална база на 36-то, но му се носи славата на най-доброто в района. А и директорката изглежда стабилна. Само дано това не са стари лаври Simple Smile.
А в 34-то има възможност да си изберем преподавател. Тази година първи клас ще водят Снежка Герева, Висоцка и Гоцева. Ще съм ви благодарна, ако дадете отзиви за тях. На родителската среща видях доста родители, убедени, че искат точно там да учат децата им, сигурно има защо Wink
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Нима няма мами с дечица в някое от тези училища?
Хайде, моля ви, днес трябва да се запишем!!!
Виж целия пост
# 2
Ние също дълго се чудихме накрая избрах ме 36. Дано не сме сгрешили  Praynig .
Виж целия пост
# 3
Ако искате да сте спокойни изберете 34-то, познатите ми, които избраха него са много доволни, и учителите и децата са някак по-кротки, имат доста извънкласни занимания.  36-то е огромно училище, контрола е силно занижен, имам чувството, че всичко върви по инерция. Иначе на родителската за първи клас ръководството се представя блестящо. Избора разбира се е ваш, само споделям впечатления.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия