HYPOXI терапия

  • 23 912
  • 49
Здравейте на всички!   bouquet

Има ли някой, който е пробвал HYPOXI терапията вече? Отзиви? Четох за нея в майската ЕВА и почват да ме сърбят ръчичките да я опитам  Laughing
Ето и линк:  http://www.hypoxi.net/bg

Хубав уикенд на всички!

Виж целия пост
# 1
Моя приятелка тъкмо привършва процедурите. Ми да ви кажа, ефект има определено. Тя е слаба по принцип, но винаги се е оплаквала от малко по-закръглено дупе и целулит. Сега в никакъв случай не може да се каже, че има дупе а целулит няма дори когато си стегне дупето. Кожата И изглежда идеално гладка като в рекламите. Много е доволна!

И аз се замислям  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
tony, твоята приятелка на интензивния курс ли е или едномесечния? на мен ми се струва, че би било по-добре да се прави по-полека за по-дълго.. не знам дали е добре да се прави когато имаш 4-5kg за сваляне или е по-добре първо да се отслабне и после да се стегнеш с Hypoxi?
Виж целия пост
# 3
Ми да ти кажа не съм я питала. Знам, че струваше 1200 лв. всичко и че ходи около месец някаде. Няма проблем да я попитам.
Виж целия пост
# 4
Ще може ли малко повече информация за самите процедури, плс?  Praynig
Колко време продължава една процедура? Всеки ден ли трябва да се ходи?
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 5
Според мен има голям ефект..но цената му е доста соленка..
Наблюдават те какво ядеш..и седиш в този водолазен костюм...и отделно тренираш с него..
мисля ..че бяха всеки ден..
Виж целия пост
# 6
bebe_efi, благодаря ти!   bouquet
Щом процедурите са всеки ден, значи човек трябва да си вземе отпуска, ако реши да се подложи на тях.  Ти самата ходила ли си на HYPOXI? Доволна ли си?
Наистина е доста скъпо и затова ми се иска да събера повечко информация.
Виж целия пост
# 7
Моята приятелка не е ходила всеки ден, а по някаква схема както И кажат Процедурите са били пакет 36 бр. като е правила по 3 на едно ходене, т.е. 12 ходения. Може да се ходи вечер или събота и неделя и продължителността е към 2ч.30мин, но има възможност за увеличаване на времето ако резултатите се бавят.
Виж целия пост
# 8
Запис да следя темата  Peace

Ако има наистина ефект, парите не изглеждат толкова много.
Tony_in_love дали твоята приятелка трябва да ходи и на поддържащи процедури?
Виж целия пост
# 9
Здравейте!
радвам се, че има леко раздвижване по темата. А някой знае ли при наличие на доста излишни килограми дали би била ефективна програмата? Или е просто насочена към целулита и и третиране на проблемни места като бричове, коремче и т.н.

Благодаря
Виж целия пост
# 10
vadjra, мисля че да ...но трябва да попитам

Удивителна, има ефект и при повече килограми. Нали Деница от Мюзик Айдъл ходеше на такова.
Виж целия пост
# 11
Тони, снощи гледах Деница в едно предаване - дори и да е свалила нещо, доста закръгленка ми се видя сега - май си е върнала кг, с които стартира МА  Confused
Според мен за повече кг не бива да се разчита на такива 'чудеса'  Peace
Виж целия пост
# 12
Здравейте!
радвам се, че има леко раздвижване по темата. А някой знае ли при наличие на доста излишни килограми дали би била ефективна програмата? Или е просто насочена към целулита и и третиране на проблемни места като бричове, коремче и т.н.

Благодаря

Привет,

може директно да пишеш на терапевтите там, имат блог:
http://hypoxibg.blogspot.com/

Успех! 

 newsm10
Виж целия пост
# 13
и още - от понеделник на сайта им ще има отслабване на живо!
ако науча повече, ще пиша.
Виж целия пост
# 14
Отново съм аз - преди малко проверих страницата на хипокси - вече са качили видео!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия