Вярвате ли на астрологични прогнози?

  • 5 662
  • 21
Вчера ходих при астролог. Принципно не съм от хората вярващи на 100% в тези неща, но в момента съм в някаква дупка и реших да отида. За жалост астрологичната прогноза ме притесни още повече. По тази причина се допитвам до вас-вярвате ли и в каква степен може да се вярва в тези прогнози? И ако някой е запознат повече с астрологията нека каже дали може да има съществено разминаване в прогнозата ако часът на раждане не е абсолютно точен? Нещо съм се сдухала май напоследък.
Виж целия пост
# 1
Не вярвам изобщо! NaughtyМного отдавна спрях да се интересувам,защото се уверих,че няма смисъл.
Виж целия пост
# 2
Не вярвам въобще на никакви такива предсказвания (астролог, гадатели и т.н.)
Виж целия пост
# 3
И ако някой е запознат повече с астрологията нека каже дали може да има съществено разминаване в прогнозата ако часът на раждане не е абсолютно точен? Нещо съм се сдухала май напоследък.
Да - ако не е точен часът няма да бъде вярен хороскопа.
Виж целия пост
# 4
Всъщност моят час на раждане беше съвсем точен, но часът на съпруга ми куцаше бая, защото свеки изобщо не помни точно в колко е роден той и затова си помислих, че е възможно да има неточности в съставянето и съпоставянето на двете астрологични карти. За първи път в живота си се сблъсквам с астрологията и честно казано си нямам и понятие от нея. Дори не бях чела нищо по въпроса.
Виж целия пост
# 5
Мисля,че от ЕСГРАОН, може да разбреш точния час на раждане. Астрологията си е много сериозна наука, но тя не включва глупавите хороскопчета по вестниците или тв -то. Много е важен точния час на раждане  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз съм от неверните,не си натоварвай главата с глупости.Като се сетя преди как редовно си следях хороскопа за деня и какви разминавания имаше.В единия вестник пише едно за зодията ми в друг същото което съм прочела в предния го пише за друга зодия.Каквото има да става ще става не робувам на астролози,гадатели и ......
 А сега се сещам за астролога Иван не се сещам за фамилията му където почина беше казал на Мария фолк дивата,че до година ще се разведе със съпруга си.Явно това не се случи гледам Мария бременна и няма изгледи за развод./да но не им се случи/.За това казвам,че когато трябва нещо да се случи ,ще се случи.
Виж целия пост
# 7
Като се сетя преди как редовно си следях хороскопа за деня и какви разминавания имаше.В единия вестник пише едно за зодията ми в друг същото което съм прочела в предния го пише за друга зодия.
Там ти е била грешката - това за което пишеш не е астрология. Направи си труда първо да разбереш какво е астрологията и това кажи,че не и вярваш.
Виж целия пост
# 8
Не! Изобщо, ама изобщо не вярвам!
Единствено обичам да седнем с някоя дружка и да разцъкаме еди кой си каква зодия е и какъв му бил асцендентът, ама не защото вярвам, а защото това е предлог да направим нещо като "психологически разбор" на конкретния човек. Wink
Виж целия пост
# 9
Вярвам, да. Преди около 13 години ми направиха хороскоп и всичките неща, които ми казаха се сбъднаха или продължават да се случват.
Виж целия пост
# 10
Не. За сега поне. Ако изпадна в емоционална дупка - кой знае?!
Виж целия пост
# 11
на глупости не вярвам.
Виж целия пост
# 12
Ренци,ако прогнозата е направена от човек който разбира от астрология и са дадени точните часове на раждане прогнозата е много точна.Все пак това е само прогноза,не си го слагай много на сърце,обаче имай едно на ум.На мен хороскоп ми е правен само за първото дете и досега е много точен!
Виж целия пост
# 13
Днес май целия форум е изперкал на тема хороскопи. Темата в клюката обаче явно е доста класна, щото става дума за страхотни цени за хороскоп от 1000 лв нагоре.  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Нещо съм се сдухала май напоследък.

И се чудиш как можеш да влошиш още нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия