Дупки в стената

  • 3 546
  • 7
Сложиха ни нов прозорец но не знам с какво да запълня дупките които се отвориха по стената?И още един въпрос кажете фирма за вертикални щори със сравнително по-ниски цени да си поръчам щори за прозореца?
Виж целия пост
# 1
ако правилно съм разбрала сте сменяли дограма на прозорец -запълването на дупките се нарича  обръщане на прозорец - търси майстори които се занимават с обръщане на прозорци , запълват се с гипс
Виж целия пост
# 2
Не е ли с пяна  newsm78?
Виж целия пост
# 3
ако правилно съм разбрала сте сменяли дограма на прозорец -запълването на дупките се нарича  обръщане на прозорец - търси майстори които се занимават с обръщане на прозорци
С пяна и Ютонг/ тухли.
Виж целия пост
# 4
С пяна,силикон.
Виж целия пост
# 5
ако правилно съм разбрала сте сменяли дограма на прозорец -запълването на дупките се нарича  обръщане на прозорец - търси майстори които се занимават с обръщане на прозорци , запълват се с гипс
Или може да извикате майстор да ви го направи или вие, ако можете де. иначе не е сложно, но поне трябва да сте го видели. В къщи ние ще си го правим, вече имаме опит. Прави се с гипскартон, като на самите ъгли се купува нещо като мрежичка с желязо по края, тя служи за по-лесното правене на ъгъла. Еми дано си ме разбрала, ама най-добре извикайте някой мастор.
Виж целия пост
# 6
ако правилно съм разбрала сте сменяли дограма на прозорец -запълването на дупките се нарича  обръщане на прозорец - търси майстори които се занимават с обръщане на прозорци , запълват се с гипс
  Peace
Виж целия пост
# 7
благодаря за отговорите ви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия