Kак е възможно това?

  • 2 086
  • 19
http://www.vbox7.com/play:2ca8e768

Това, че не може да се постват коментари, за да не издаде някой тайната, още повече ме разчовърка. Някой може ли да ми обясни как става тоя номер? Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 1
ха найстина е интересно  само не ми е ясно как става този номер newsm78  #Crazy Shocked
Виж целия пост
# 2
Всички карти се сменят.
Виж целия пост
# 3
то това е ясно но как точно се сменя картата която съм си набелязала newsm78
Виж целия пост
# 4
Ами картите който дават в началото са различни - вале и дама каро,вале и дама спатия и попове купа и пика, накрая картите са - вале и дама купа, дама пика и попове спатия и каро, т.е. съвсем различни от тези които показват в началото, няма как картата която си си намислил да не изчезне Wink
Виж целия пост
# 5
Абсолютно точно се смени картата, която съм си набелязала!!! Не е възможно да има някаква закономерност, няма начин...Леле, много интересно ми стана Blush
Виж целия пост
# 6
то това е ясно но как точно се сменя картата която съм си набелязала newsm78

ВСИЧКИ се сменят.
Не само твоята.

Хора, не бъдете такива шарани, моля ви.
Утре някой и билки против стриЙ ще ви продаде.
Виж целия пост
# 7
Ами картите който дават в началото са различни - вале и дама каро,вале и дама спатия и попове купа и пика, накрая картите са - вале и дама купа, дама пика и попове спатия и каро, т.е. съвсем различни от тези които показват в началото, няма как картата която си си намислил да не изчезне Wink
Тц тц тц... браво, внимателен човек си Peace Аз никога не бих го забелязала Embarassed
Виж целия пост
# 8
Ами картите който дават в началото са различни - вале и дама каро,вале и дама спатия и попове купа и пика, накрая картите са - вале и дама купа, дама пика и попове спатия и каро, т.е. съвсем различни от тези които показват в началото, няма как картата която си си намислил да не изчезне Wink

Боже, сега разбрах, права си.
Виж целия пост
# 9
Аз пък си избрах две карти  Crazy и понеже и двете изчезнаха усетих,че всички се сменят.
Виж целия пост
# 10
аз пък не усетих, ама добре, че има по-умни от мене Crazy
Виж целия пост
# 11
Аз пък си избрах две карти  Crazy и понеже и двете изчезнаха усетих,че всички се сменят.
И аз така, от втория път обаче се усетих.
Виж целия пост
# 12
Първия път изчезна тази, която бях избрала, но го пуснах отначало и избрах друга карта - скри се пак тази от първото пускане.   33uu
Виж целия пост
# 13
Първия път изчезна тази, която бях избрала, но го пуснах отначало и избрах друга карта - скри се пак тази от първото пускане.   33uu
И при мен така се получи.А първият път си викам бре това е голям номер.Абе и аз съм един шаран. Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Хаха,голям номер,ама от втория път се усещаш Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия