Петиция за премахване таксата за преминаване на Дунав мост

  • 614
  • 10
http://www.bgpetition.com/taksi-dunavmost/index.html
Виж целия пост
# 1
Направете петиция по проблема с оползотворяване насредствата.
Всяко нещо си има цена.

Цитат
Таксите на Дунав мост нарушават Европейското законодателство – те затрудняват свободното движение на хора, стоки, капитали и услуги (чл. 97; Лисабонски договор)
А значението на този текст е съвсем различно, ми се струва...
Виж целия пост
# 2
Наистина, по-скоро липсата на грижа за въпросния мост е проблем, а не таксата. И въпросният чл. 97 не се отнася за такива такси. Ех, ако се отнасяше, щяхме да летим изцяла Европа безплатно.

Думата "български" не се изписва с главна буква. "Румънски" също.
Виж целия пост
# 3
Може ли да вмъкнете и още едно редче, а именно:

"Всички авиолинии се задължават да превозват пътници безплатно."
 Praynig

Не разбирам защо ми ограничават движението из света тия гадове и това си е.
Виж целия пост
# 4
Нищо не мога да вмъкна нито поправя не съм я писала аз  LaughingВидях я и се сетих за една тема в "На пазар " и за това я пуснах.
Но все пак не намирам нищо общо м/у самолетните билети и таксите за мостове.
Виж целия пост
# 5
Не виждам кого пък чак толкова затормозява таксата, като изключим куфарните търговци - виж, тях със сигурност трябва да премахнат по някакъв начин.

Виж целия пост
# 6
Не виждам кого пък чак толкова затормозява таксата, като изключим куфарните търговци - виж, тях със сигурност трябва да премахнат по някакъв начин.


На кои викаш "куфарни търговци"?
Виж целия пост
# 7
Спестете им 16 лв., моля ви. Това са още един комплект пердета от ИКЕА. Или сервиз с гюлеви китки.
Виж целия пост
# 8
Но все пак не намирам нищо общо м/у самолетните билети и таксите за мостове.

И аз не намирам нищо общо между таксата и свободата на движение.
НО пък започвам да подозирам, че има републиканско първенство за пускане на безумни петиции.
Виж целия пост
# 9
И за това ли има петиция?  ooooh!  Ами защо някой не пусне петиция за премахване на магистралните такси, да кажем в Италия, че да могат хората спокойно да пътуват?
Виж целия пост
# 10
Лошото е че липсва отчетност на въпросните такси, а това е предпоставка за злоупотреби!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия