Авандамет/ Avandamet

  • 643
  • 1
Здравейте готини хора:)
Не мога да не изкажа благодарност на всеки един, който е написал каквото и да било в този форум и е споделил мнението си . Почти не взимам решение  за нищо, без да се консултирам с вашите писания:)
Та...с две думи- имам поставена диагноза синдром на Хашимото и ПКЯ. Дотук с TSH и  FT4 се справих без никакви проблеми( L-thyroxin), но липсата на цикъл няма оправия. Страх ме е от лечението с хормони и много внимавам. Три месеца ми назначиха Дуфастон, който си свърши работата чудесно първите два месеца, но третия-уви не дойде цикъл. Но....питането ми е друго....Днес ми беше поредния преглед при моя ендокринолог, който ми изписа ново лекарство, за което УЧУДВАЩО никъде по форумите нищо не пише. До момента заедно с Л-Тироксина пиех Глюкофаж, но сега на негово място ми изписаха Авандамет/ Avandamet, което се оказа Метформин в комбинация с нещо си. В интернет намерих описание на лекарството в 138 страници, което ми се стори доста научно и......Много ви моля ако някой нещо е чул или пък се е лекувал с това- да пише:)Малко се притеснявам да пия нещо, за което нищо не пише и то не къде да е, а в Интернет:(
Предварително много благодаря за  всяко споделено мнение:)
Виж целия пост
# 1
Мук, ще ти дам само едни съвет: вярвай на лекаря си, не вярвай какво пише по форумите, защото хора всякакви.
Пета година съм се нагледала на какви ли не писания. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия