Евтина борса за строителни материали в София?

  • 13 625
  • 11
Здравейте! Предварително се извинявам ако е пускана подобна тема, но нямам време да търся.. Та, питането ми е откъде мога да си купя на прилични цени плочки, теракол, замазка, ламинат и прочие в рамките на София? По принцип живеем в Обеля, но няма проблем къде ще е борсата Wink
Виж целия пост
# 1
Ако има подобна тема - ще съм доволна и на линк Wink  Hug
Виж целия пост
# 2
ние купувахме теракол, цимент, фугираща смес от от борсата на гара Пионер, ама защото ни беше много близо, незнам дали е точно евтина newsm78
Виж целия пост
# 3
Сточна гара, гара Пионер, понякога и Метро изнанадват приятно.
Виж целия пост
# 4
Къде е гара Пионер?    bouquet
Виж целия пост
# 5
Заповядай, там има доста фирми.
Виж целия пост
# 6
В долния край на Симеоновско шосе. Има една гадна стърчаща влакова релса и отбивка към Дианабад.
Виж целия пост
# 7
Едно от най евтините места е борса "Ангро" на новия път за Обеля и Сливница.
Виж целия пост
# 8
Едно от най евтините места е борса "Ангро" на новия път за Обеля и Сливница.

А къде е това? Аз живея в Обеля  Hug
Виж целия пост
# 9
Има един магазин, който винаги ми се е струвал скъп, но всъщност не е и пазарувахме от него - Баумит (май се казваше), но е точно до Практикер в Младост. Наистина продават на много ниски цени. Не знам дали там има ламинат и плочки, но строителни материали продават. От Практикер си купихме ламинат на промоция - 17лв, но трябва да кажа, че е много здрав и съм изключително доволна.
Виж целия пост
# 10
В долния край на Симеоновско шосе. Има една гадна стърчаща влакова релса и отбивка към Дианабад.
и още един маркер за местоположението - по пътя на рейс 94
Виж целия пост
# 11
Едно от най евтините места е борса "Ангро" на новия път за Обеля и Сливница.

А къде е това? Аз живея в Обеля  Hug
От Обеля като се движиш по посока Люлин, подминаваш ХИТ и ПРАКТИКЕР и на кръстовището със Сливница склада се пада вдясно, на самото кръстовище.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия