стари алуминиеви радиатори - какво направихте с тях

  • 9 386
  • 13
ами това ми е въпроса - могат ли да се предадат за метал или?
и ако да - имате ли идея къде?
ние сме в Младост - някаква идея нещо наоколо?
благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ми ние лично ги оставихме пред контейнера. Въпрос на свободно време, желание и възможности!
Виж целия пост
# 2
Ние лично ги хвърлихме също на контейнера, но пред блока ни постоянно минават роми на каруци и изкупуват разни неща, но не ми е хрумвало да ги питам...
Виж целия пост
# 3
ние дори извикахме роми да си ги вземат те, защото сме без асансьор. Има такива пунктове за метал, ама докато ги занесете ще останете без кръст, бе хора. Пазете си здравето.
Виж целия пост
# 4
Леле, как при контейнера?! Знаете ли колко е висока изкупната цена на алуминия?! В събота свекъра и мъжа с един багажник желязо (а то е по-евтино от алуминия) са взели 80лв Grinning Ако са ви излишни стотина лева, дайте ги на мен Mr. Green
Виж целия пост
# 5
 Баща ми преди няколко месеца ги даде в един пункт за вторични суровини някъде срещу зеленчуковата борса в Дружба-1.Взе около 200лв.
Има такива пунктове за метал, ама докато ги занесете ще останете без кръст, бе хора. Пазете си здравето.
  Става и с автомобил, що трябва да се влачат на гръб. Laughing
Виж целия пост
# 6
благодаря ви , дами!
ами ще потърся пункт ако мога да взема 200лв няма да са излишни
пак благодаря
Виж целия пост
# 7
Някой знае ли къде в софия може дасе продадат такива радиатори - аз търсих при мен в район Надежда - няма, но съм готова даго закарам и по далече , стига да знам къде
Виж целия пост
# 8
Ние ги метнахме до контейнера. Ромите се погрижиха.

Някой знае ли къде в софия може дасе продадат такива радиатори - аз търсих при мен в район Надежда - няма, но съм готова даго закарам и по далече , стига да знам къде
Имаше пунк за изкупуване на старо желязо точно отстрани на църквата във 2ра част. Даже мисля, че има и още един, но не съм сигурна.

http://bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=dc8e7e3b91cbc … 0c910df31028d2ed9
http://bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=278231a231530 … cd1978cfab50397bb

Провери и на двете места.
Виж целия пост
# 9
Благодаря, ще проверя и на двете места и ще пиша за резултат   bouquet
Виж целия пост
# 10
 НАДИН - разбира се! В лявата елипса долу са базите.
Виж целия пост
# 11
С чугунените какво е положението?
Виж целия пост
# 12
С чугунените какво е положението?
Чугун се изкупува на 0,55 лв/кг.
Алуминиеви сплави - 1,59 лв/кг.
Виж целия пост
# 13
С чугунените какво е положението?
Чугун се изкупува на 0,55 лв/кг.
Алуминиеви сплави - 1,59 лв/кг.
ВАЖНО !!!
Искам да попитам, възможно ли е като си предавате радиаторите, да ми продадете някой друг радиатор и естествено не на тези цени. Интересувам се защото ми трябват 3-4 радиатора - разбира се не са за мен, щом ги търся втора употреба  Laughing
За контакти тел. 0885357849 Мерси Предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия