особенна миризма на урината

  • 7 406
  • 17
Здравейте мили мами,
питането ми е от името на моя близка,която няма интернет..От 2 дена е усетила,че миризмата на урината на нейното бебче е доста силна ,но не може да определи на какво мирише....бебчето е на 1 месец,нормално раждане,пие водичка нормално,но предпочита чай на ХИП за коликите....доста е неспокойна,но това все пак може да се дължи на колики.Да не забравя бебчето е кърмено,само на кърма е.аз лично я посъветвах да се обади на личната лекарка....ако имате някаква идея моля споделете я.
Хубав ден и благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
за всякакви проблеми, свързани с отделянето - бъбреци, изхождане по голяма нужда, аз заминавам моментално на лекар. да се пита във форум за такова нещо, с извинение, за мен е груба грешка, която може и да доведе проблеми. тялото на едно бебе е много малка затворена система и ако нещо в нея не работи добре, отражението върху останалите органи и системи е много бързо. кърмено/некърмено - на лекар. тук можем да се сдобиеш с н-на брой възможни и невъзможни отговори за приятелката си, нито един от които няма да замести лакерското наблюдение  Naughty
Виж целия пост
# 2
Кажи й ВЕДНАГА да се обади на педиатъра си.
Виж целия пост
# 3
Най вероятно трябва да се даде урина за изследране, но това педито ще го каже   bouquet
Виж целия пост
# 4
И аз мисля, че е най-добре да заведе детето на лекар.
Виж целия пост
# 5
Според мен ,това не е нормално да се обади на педиатър.
Виж целия пост
# 6
Трябва да се обади на педито си и да се вземе урина за изследване.Без да всявам паника, но урината мирише неприятно когато има ацетон.Дано да греша.
Виж целия пост
# 7
На беба в един момент урината и миришеше на амоняк и се оказа,че е нормално.Задължителна консултация с НЕФРОЛОГ/детски/
Виж целия пост
# 8
И аз подкрепям другите момичета, едва ли някой от форума може да каже какво му е на бебчето. Да заминава при док.
Виж целия пост
# 9
лагодаря на всички ,които се включиха...моя съвет беше също да се обади и да отиде на лекар..направили са го,тя ги е успокоила,че може да е от нещо което майкат е яла Thinking.....аз обачи и казах да настояват за изследване на урината......clara....не иска да опунирам,защото не е мястото за това тук,но не съм искал от вас мили майки да казвате какво му е на бебо,а просто да кажете ако някой от вас е имала пшодобен проблем ,ако може да се нарече проблем.....
Благодаря на всички на мненията им  bouquet
Виж целия пост
# 10
Промяната на мириса на урината означава проблем с отделителната система.
Колкото се може по-бързо детето трябва да се види от нефролог и да му се пуснат изследвния.
Виж целия пост
# 11
заведи го на специалист
Виж целия пост
# 12
На беба в един момент урината и миришеше на амоняк и се оказа,че е нормално.Задължителна консултация с НЕФРОЛОГ/детски/

 Peace
Виж целия пост
# 13
На моя позната детето беше така.Направиха му кръвни изследвания и се оказа диабет.
Промяната на мириса на урината означава проблем с отделителната система.
Колкото се може по-бързо детето трябва да се види от нефролог и да му се пуснат изследвния.
Peace
Виж целия пост
# 14
за бебе на 1м.-педиатър!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия