Космите при мъжете

  • 37 062
  • 196
Има ли за вас значение депилацията при мъжете?
Как предпочитате -гладки, по-натурални (тук не говоря за много тежки случаи) или за вас е без значение?
Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?
И според вас вярна ли е теорията че младите момичета предпочитат обезкосмени мъже, а по-зрелите жени- напротив?
Виж целия пост
# 1
Аз е обезкосмявам 100% по цялото тяло,не жена ми и харесва Peace
Виж целия пост
# 2

Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....
Виж целия пост
# 3


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....
...бих добавила и м/у зъбите
Виж целия пост
# 4

Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....

 Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!
Виж целия пост
# 5
Това предпетъчна тема ли е ??? Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 6
Това предпетъчна тема ли е ??? Laughing Laughing Laughing

бе нараво си е петъчна, ма не ми се чакаше до утре  Laughing
Виж целия пост
# 7


 Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!
Така като ги описва той явно са били с дължина на спагети  Sunglasses
Виж целия пост
# 8

 Laughing  наистина звучи кофти. Ма тая жена с колко дълги и гъсти косми е била ега ти?!

Ми не бе. Не бяха особено дълги и гъсти. Нещо като прическа беше оформена така да се каже Simple Smile
Ама и късите дразнят даже повече защото не можеш да ги извадиш от устата и гърлото. Ако е някой дълъг и къдрав, да бръкнеш с ръка и да го извадиш, ама къс и къдрав е по-гадно.

Няма да се намесвам повече защото темата все пак е за космите при мъжете а там не съм особено компетентен Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Не харесвам обезкосмени мъже. Rolling Eyes

Тя една колежка ме бъзикаше вчера, като питах за някакъв дали е с дълга коса и брада, че съм си падала само по някви космати типове  Joy
Виж целия пост
# 10
Еовин Wink

..Буги Барабата  Sunglasses
Виж целия пост
# 11

Ми не бе. Не бяха особено дълги и гъсти. Нещо като прическа беше оформена така да се каже Simple Smile
Ама и късите дразнят даже повече защото не можеш да ги извадиш от устата и гърлото. Ако е някой дълъг и къдрав, да бръкнеш с ръка и да го извадиш, ама къс и къдрав е по-гадно.

Няма да се намесвам повече защото темата все пак е за космите при мъжете а там не съм особено компетентен Simple Smile

 Joy  кофти...

а иначе по темата можеш да кажеш дали ти се обезкосмяваш и как повече те харесват  Wink
Виж целия пост
# 12

Може ли сексуалното ви жеание да бъде попарено от...... косми?


Може естествено. На мен ми се е случвало да правя френска любов на жена с косми между краката и няколко косъма ми влязаха в гърлото и ми се заплетоха по езика. Пък аз не обичам косми да ми се плетат по езика и особено в гърлото защото ме дразнят и гъделичкат. Трябва да ставам, да ходя да правя гаргара с вода за да преглътна космите да не ме дразнят в гърлото... Абе изобщо сложна работа с тия косми....
ShockedА обеща на никой да не казваш  Crossing Arms
Боре, вече се епилирах и не изглеждам чак така Flutter

Аз пък, ако не си заровя пръстите в космат мъжки гръб не мога.
Не ми е романтично някак си...
Не ги разбирам мъжете...що им е да се обезкосмяват? Thinking
Виж целия пост
# 13
Харесват ми епилирани мъже  Party
Мъжа ми се обзкосмява и е страхотно иначее.... Mr. Greenпреплитане,замятане и тем подобни в устата и между зъбките  Mr. Green hahaha Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 14
Твърдо "ЗА" епилирането при мъжете  Peace Определено не ми действат добре на сексуалното ми желание космите  Sick
офф, така ми се беше скапало настроението, но поста на Борис ме развесели
Peace  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия