какво се обърка?

  • 958
  • 6
След 7 месеца, най-накрая и аз видях две чертички. За съжаление нещо се обърка...   Cry
На първия ден от закъснението имах леко бледо зацапване, което обаче спря. На следващите два дни, нямаше нищо, правих два теста, които бяха положителни, вярно с бледи черти, но положителни. На третия ден ме зацепи глава и лелята пристигна (същия ден пътувах и до село, което май не беше много умно от моя страна.. ).
Според Вас каква може да е причината?
Виж целия пост
# 1
 А кога беше това? На лекар ходи ли?
Виж целия пост
# 2
Нищо не се е объркало по смисъла на загуба на бременност, ако това имаш предвид. Предполагам яйцеклетката не се е закрепила правилно. Причините може да са всякакви - от хромозомна аномалия до нисък прогестерон. За съжаление понякога се случва. Не мисли толкова, няма смисъл. Успех нататък!
Виж целия пост
# 3
И на мен ми се е случвало теста ми беше положителен отивам при доки вика честито бременна си и след 10 дена ми доиде отидох пак при него и ми вика че било фалшива бременност така и неможах да разбера каква е тая фалшива бременност.
Виж целия пост
# 4
Явно яйцеклетката не е успяла да се имплантира. Случва се много често, заради това се препоръчва тет да се прави след поне седмица закъснение.
Съжалявам, че така се е случило, дано другия месец всичко да е успешно Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ако не ме лъже слонската памет ти имаше Тайги леля или друг роднина лекар-гинеколог...мисля, че там ще ти даде най-правилния отговор...а не ние да гадаем.
Според мен се е случила т.нар. химическа бременност. И на мен ми се е случвало...точно месеца преди да забременея със Агресивното.
Успех.
Виж целия пост
# 6
Хера, не се лъжеш  Grinning вярно ти е слонска паметта, разби ме....  Shocked Разбира се, че ще я посетя, просто ми беше любопитно дали някой не е минал през подобно нещо...
Случи се преди два дни.
Имам подозрения, че и преди се е получавало за тия седем месеца, но никога не съм имала зацапване, два дена нищо и после цикъл.
Също така с първата бременност във втория месец имах такова зацапване около датата на цикъла. За щастие само престана и проблеми до края не съм имала, тогава пих само но-шпа и кротувах.
Абе не му било писано, прави сте че няма какво да го мисля, ама пуста глава може ли лесно да си набие това в главата...  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия