енергиини вампири

  • 2 619
  • 44
Случвало ли ви се е да общувате с т.н. енергиини вампири?Уточнявам хора който след 15-20 мин разговор се чувствате изморени обременени общо взето като "парцал"Днес ми се случи такова нещо и след като си тръгнахме майка ми каза същото #CrazyЧувала съм за такива хора и друг път,а на вас?
Виж целия пост
# 1
Не ми се  случвало.
Но,често са ме наричали 'енергиен вампир такъв'! Rolling Eyes
Бившо гадже не искаш да спим на едно легло,защото....съм му изпивала енерията. newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз живея с такъв "енергиен вампир". За да не ме убие го омаломощавам с чесън.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Мен ме изтощават хора, които са обсебени от личността си, но анализирайки и подчертавайки лошите си черти и слабите си места ... мрънкала ... или  такива, които общуват формално и не присъстват ... или  малодушници, на които искам да кажа много неща, но не искам
Виж целия пост
# 4
Не ми се  случвало.
Но,често са ме наричали 'енергиен вампир такъв'! Rolling Eyes
Бившо гадже не искаш да спим на едно легло,защото....съм му изпивала енергията. NeWS78

хапаха ами била си палавница сигурно
Виж целия пост
# 5
Няма таковУ нещо  Sunglasses
.... хора които ме изтощават са тези които вечно мрънкат, недовлстват, песимисти и тЯм подобни черногледци  Wink
Виж целия пост
# 6
Няма таковУ нещо  Sunglasses
.... хора които ме изтощават са тези които вечно мрънкат, недовлстват, песимисти и тЯм подобни черногледци  Wink

Ми го това за енергийните вампири, ти какво помисли? Някои то тях даже без думи, само с изражение могат да ти вгорчат деня и да ти изсмучат силата. Направо ти минава мерака за каквото и да е в такава компания.  Tired
Виж целия пост
# 7
Често ми се случва да общувам с такива хора.
И аз съм малко такава ама.....какво да се прави
Виж целия пост
# 8
Повечето жени са такива енергийни вампири. Забелязъл съм, че като спя с определени жени и после едвам ставам от леглото, изпит и осмукан отвсякъде, като изстискан лимон се чувствам, пребит като парцал. Това си е чисто енергийно вампирство. После ми трябват няколко часа да се съвзема...
Виж целия пост
# 9
Повечето жени са такива енергийни вампири. Забелязъл съм, че като спя с определени жени и после едвам ставам от леглото, изпит и осмукан отвсякъде, като изстискан лимон се чувствам, пребит като парцал. Това си е чисто енергийно вампирство. После ми трябват няколко часа да се съвзема...
Naughty темата е друга, ама айде простено ти е, вие мъжете свързвате всичко със секса Rolling Eyes.
Да, случвало  се е ........
Отбягвам такива хора!
Виж целия пост
# 10
Работата ми  е свързана с такива хора Tired...всяка вечер се чувствам по такъв начин...
Виж целия пост
# 11
Няма таковУ нещо  Sunglasses
.... хора които ме изтощават са тези които вечно мрънкат, недовлстват, песимисти и тЯм подобни черногледци  Wink

Охо, има и доста позитивни такива. Познавам няколко.
Виж целия пост
# 12
Ми не, не ми се е случвало.
Виж, някои са ме изтощавали с глупостта си, ама това не е вампирство.
Виж целия пост
# 13
Направило ми е впечатление, че те са доста общителни и обичат компанията на други хора.
А пък тези, които казват, че няма такова чудо явно са от вампирите..   Wink да ви светна
Виж целия пост
# 14
Познавам, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия