мобилен гардероб

  • 5 148
  • 10
Здравейте,
искам да попитам дали някой знае къде се продават тъй наречените гардероби, те са от текстил, имат  цип и няколко отделения вътре?
Мерси предварително!
Виж целия пост
# 1
Май в метро съм мяркала подобни  Thinking
Виж целия пост
# 2
В каталозите на Хоум Шопинг съм виждала преди време. newsm78
Виж целия пост
# 3
bornslippy, миналата седмица гледах в Практикер  Peace , даже мисля, че бяха няколко размера. Не са точно с плат, а с някаква промазана гадна материя... ама стават.
Виж целия пост
# 4
Да де .Те и в каталозите бяха с промазка на едни цветя май . newsm78 Ама може и в Практикер да ги има.
Виж целия пост
# 5
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.
Виж целия пост
# 6
В ТСМ магазини
Виж целия пост
# 7
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.
Магазинът се казва "ЮСК"
Виж целия пост
# 8
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.
Магазинът се казва "ЮСК"


 Peace
Виж целия пост
# 9
Има  ги в Метро,Бриколаж,Практикер.Ако някой си е купил вече ,това чудо въобще  върши ли работа?
Виж целия пост
# 10
Ако си от Пловдив, от ляво на Метро има един магазин за дома- има спално бельо, мебели, кошове и мн.джунджурийки, та там гледах и са хубави. Ако някоя пловдивчанка се сеща как се казва магазина да каже. В София също трябва да има такъв магазин.
Магазинът се казва "ЮСК"


 Peace

JYSK
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия