Пърхут :(

  • 2 767
  • 21
Здр. на всички , моят приятел има голям проблем с пърхута , просто е наистина МНОГО , ползва най-различни шампоани , маски , бабини рецепти , а резулата беше почти нулев . Ако можете препоръчайте нещо  Praynig  newsm78
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
Здр. на всички , моят приятел има голям проблем с пърхута , просто е наистина МНОГО , ползва най-различни шампоани , маски , бабини рецепти , а резулата беше почти нулев . Ако можете препоръчайте нещо  Praynig  newsm78
Благодаря предварително

Само дерматолог може да установи причината за пърхута и да препоръча нещо ефикасно  Wink
Виж целия пост
# 2
Здр. на всички , моят приятел има голям проблем с пърхута , просто е наистина МНОГО , ползва най-различни шампоани , маски , бабини рецепти , а резулата беше почти нулев . Ако можете препоръчайте нещо  Praynig  newsm78
Благодаря предварително

Само дерматолог може да установи причината за пърхута и да препоръча нещо ефикасно  Wink
да Peace
Виж целия пост
# 3
Ако и той като повечето мъже се дърпа да го заведеш на лекар преди да е на умиране, може да пробвате със Selsun Blue. Има го в повечето аптеки и не е много скъп. Ползвала съм го и ефекта е траен.
Виж целия пост
# 4
Ако и той като повечето мъже се дърпа да го заведеш на лекар преди да е на умиране, може да пробвате със Selsun Blue. Има го в повечето аптеки и не е много скъп. Ползвала съм го и ефекта е траен.

Да, и аз имам този проблем и само с Selsun Blue или Низорал се лекувам.
Виж целия пост
# 5
Ако и той като повечето мъже се дърпа да го заведеш на лекар преди да е на умиране, може да пробвате със Selsun Blue. Има го в повечето аптеки и не е много скъп. Ползвала съм го и ефекта е траен.

Да, и аз имам този проблем и само с Selsun Blue или Низорал се лекувам.
  Низорал наистина действа! Peace
Виж целия пост
# 6
Аз също имам този проблем.Отскоро ползвам на Себа Мед противопърхутен шампоан и съм доволна.
Виж целия пост
# 7
И аз съм със същият проблем. Пробвах всичко, което са ми казвали, но единствено Низорал ми помогна и то ако го ползвам редовно, както е описано в листовката. Спра ли го, пак се започва...  smile3511
Виж целия пост
# 8
Цитат
И аз съм със същият проблем. Пробвах всичко, което са ми казвали, но единствено Низорал ми помогна и то ако го ползвам редовно, както е описано в листовката. Спра ли го, пак се започва... 
Peace
На мен ми помага и "Head and Shoulders" който ползвам непрекъснато.
Виж целия пост
# 9
Цитат
И аз съм със същият проблем. Пробвах всичко, което са ми казвали, но единствено Низорал ми помогна и то ако го ползвам редовно, както е описано в листовката. Спра ли го, пак се започва... 
Peace
На мен ми помага и "Head and Shoulders" който ползвам непрекъснато.

"Head and Sholders"  Peace
Виж целия пост
# 10
Пробвала съм всички споменати дотук ефекта е временен, но преди три месеца случайно разбрах за шампоана на Виши против пърхут, има за сух скалп и за мазен. Да ви кажа с него се оправих, в момента го ползвам веднъж на две седмици профилактично , а от години бях с пърхут даже някакви маски със сяра съм си правила, стрити низорали в шампоан абе всичко.
Но сега мисля, че шампоана на Виши ме спаси. Но всичко е индивидуално...
Бих го препоръчала на всеки, който е опитвал всичко друго, има си упътване за употребата му, държи се на главата 2-3 минути.
Виж целия пост
# 11
Себорал Форте е за пърхут(не пише мазен или сух) и косопад.Ползвам го,но нямам пърхут и не знам действа ли.Но пък е под 2лв и да не помага не е фатално...
Виж целия пост
# 12
Себорал Форте е за пърхут(не пише мазен или сух) и косопад.Ползвам го,но нямам пърхут и не знам действа ли.Но пък е под 2лв и да не помага не е фатално...
Аз знам. Действа Peace
Виж целия пост
# 13
още един глас за Selsun Blue
Виж целия пост
# 14
НИЗОРАЛ му е майката Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия