Как се пазите?

  • 4 847
  • 54
Искам да питам майките,който са родили наскоро и са решили да кърмят,как се предпазват от забременяване? Доколкото знам кърменето пази само 2-3 месеца,а после? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не разчитай на това, че пази 2-3 месеца, гаранция няма, залагай на по-сигурните методи. Принципно аз съм привърженичка на таблетките, но тъй като не са съвместими с кърменето, през този период ползвахме презервативи. То не че има кой знае какъв избор, де  Tired
Виж целия пост
# 2
Не мога да ползвам презерватив със собствения си мъж- някак си странно ми се струва и ще развали всичко Embarassed Няма ли нещо,по-малко натрапващо се? А спирала?
Виж целия пост
# 3
Ами и аз така предпочитам да се пазя с хапчета обаче не става с кърменето. С презерватив със собствения ми мъж не желаем и двамата. Той ме пази.
Виж целия пост
# 4
Бих си сложила спирала, след като решим да нямаме повече деца, преди това за мен не е решение  Crossing Arms Лично мнение  Peace
Виж целия пост
# 5
Това, че кърменето пази, го забрави... Няма такъв филм  Naughty Можеш да сложиш спирала, но гинекологът ти трябва да прецени колко време след раждането. Мисля че поне 6м след секцио, а за нормално май даже повече  newsm78 Не съм сигурна в тази информация.

Ние заложихме на презервативите. Това с "пазенето" с прекъснат акт ....  Whistling Много бебета са се родили след такова пазене Wink
Виж целия пост
# 6
Това, че кърменето пази, го забрави... Няма такъв филм  Naughty Можеш да сложиш спирала, но гинекологът ти трябва да прецени колко време след раждането. Мисля че поне 6м след секцио, а за нормално май даже повече  newsm78 Не съм сигурна в тази информация.

Ние заложихме на презервативите. Това с "пазенето" с прекъснат акт ....  Whistling Много бебета са се родили след такова пазене Wink
мда....
а на някои мами въпреки кърменето им изписват противозачатъчни.....някакви които уж ставали...но аз не бих рискувала с хапчета....
Виж целия пост
# 7
или прекъсване на акта,или презервативи
Виж целия пост
# 8
НИе се пазим с прекъснат акт - така се появи дъщеря ми Laughing. И на мен ми е странно да ползваме презервативи. Но след второто твърдо съм решила да слагам спирала възможно най-рано
Виж целия пост
# 9
С презерватив се пазим и въобще не  е странно, че ми е собствен мъжа  Mr. Green

След като родих голямата 12 години така се пазихме, след малката- пак на презервативи.

Не знам как ще сложиш спирала толкова скоро след раждането, но все пак лекар ще ти каже.

Виж целия пост
# 10
Прекъсване на акта!
Внимавай все пак! bowuu
Виж целия пост
# 11
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216578.20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208865.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253466.0
Виж целия пост
# 12
Хапчетата не ми понасят, затова винаги с презервативи. След второто дете сложих спирала, но когато спрях да кърмя.
Виж целия пост
# 13
или прекъсване на акта,или презервативи

 Peace
Виж целия пост
# 14
Кърменето не пази от забременяване!
Ние се пазехме с презервативи. Спирала не съм ползвала никога.Дъщеря ми и второто бебе, което абортирах станаха по този начин. Изобщо не разчитай на това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия