питанка за подсечено зад ушите

  • 12 629
  • 18
здр,мами!аз сам мама на две сладки близна4ки ,които ве4е са на месец и половина.днес докато хранех мила видях,4е зад уши4ките и е за4ервено.прили4а ми на малка екземка.използваме клоран за 4ипкането и олиото на мустела.моля мами които са имали такъв проблем да споделят как са се справили.мерси предварително  newsm78
Виж целия пост
# 1
Подсекло се е, често се среща, особено лятото, почиствай и подсушавай редовно, после крем против подсичане и ще се оправи  Simple Smile с вратлето същата процедура.
Виж целия пост
# 2
мерси за отговора Peace
Виж целия пост
# 3
Подкрепям мнението на Никол.Не се притеснявай и аз така процедирах с моята дъщеря. Peace
Виж целия пост
# 4
мажа със здраве ушетата и вратлето
Виж целия пост
# 5
Да,подсякло се е бебенцето.И на моето му се случваше често,хем винагии след къпане подсушавах и омазнявах.
Мажи зад ушичте с Мустела за подсичане или Бюбхен.
Виж целия пост
# 6
Аз използвах най-обикновено "Здраве".
Как са днес слънчицата?
Виж целия пост
# 7
Да и аз така след баня ги подсушавам и мажа с Павлодерм и няма зачервявания
Виж целия пост
# 8
Аз използвах Нивеа софт за бебета за вратлето и зад ушичките. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз съм мазала и с вазелин, и с крем "Здраве". Нещо мазно трябва да е, минава-не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 10
Подсекло се е, често се среща, особено лятото, почиствай и подсушавай редовно, после крем против подсичане и ще се оправи  Simple Smile с вратлето същата процедура.
така е и по вратлето може да се случи .Мажех тези места обилно с бебешко олои или зехтин .
Виж целия пост
# 11
Алекс също се беше подсекъл зад едното ухо, леко се беше зачервило мястото. Мазах с крема ма Клоран. Сега е ок.
Гънките на врата му са ми по-сложни за обработка.
Виж целия пост
# 12
чеситити близначета, Златоела!

Да, наистина се случва и там да се подсече кожата, събира се и мръсничко, че нали са гънчици, но просто си трябват обичайните грижи и любов и към малките ушленца Hug
Виж целия пост
# 13
Бихте ли ми казали с какво да почистя това мръсничкото зад ушите?
С памук и какво? newsm78
Виж целия пост
# 14
На нас също ни се случва - Клотримазол!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия