Давайте цветни идеи за детски стаи - 4

  • 52 271
  • 282
Старите теми:

Давайте цветни идеи за детски стаи

Давайте цветни идеи за детски стаи - 2

Давайте цветни идеи за детски стаи - 3
Виж целия пост
# 1
Жужолинка, стаята ви е страхотна!!!!!!
С каква ширина и дължина сте направили самите легла? Аз точно такове нещо искам, но нашата стена е по-къса - 306 см е само  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Благодарности за темата....  bouquet
Виж целия пост
# 3
цоп  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 4
жужолина, страхотна стая.влюбена съм в нея Crazy
Виж целия пост
# 5
леглата струват 6600лв,а гардероба ми е българско производство от преди 2 години и беше към 2000лв ,но е много голям 2.70/2.20 .
По принцип скъпички са леглата ,ама нали са Фносни та си плащам желанията соленко.Иначе са много качестяени,с едни алуминиеви подпори са отдолу,много хубаво са направени.
  bouquet

ширината на леглата е 80 см ,а дължината 1.90м.Общо целият модул е 3.50м,само стълбичките се изнасят напред 1.20 м.
Виж целия пост
# 6
 newsm78
Виж целия пост
# 7
Ох, а аз планирам стаята с трите легла, два малки гардероба, секция, етажерки, малка ракла и плот за бюро за 2500 лв. Направо ме смазахте с тези цени..... Sad Whistling
Виж целия пост
# 8
eee то зависи къде ще поръчваш,не навсякъде са такива цените,но аз като съм си патила и този път реших да вложа повечко пари ,но да съм спокойна  Peace
Виж целия пост
# 9
Ето и аз в любимата ми тема. Party
Виж целия пост
# 10
и аз съм тук
Виж целия пост
# 11
Да се запиша и аз в уютната темичка!
 Някой има ли информация,впечатления от тези детски мебели и от този производител въобще???
http://mebelibg.com/a2/offers.asp?parent=&id=5910&grid=37680&m=32
Виж целия пост
# 12
феята ,ето линкче точно за тази фирма ,не е конкретно за детска ,ама пак ще свърши работа :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314056.0
Виж целия пост
# 13
eee то зависи къде ще поръчваш,не навсякъде са такива цените,но аз като съм си патила и този път реших да вложа повечко пари ,но да съм спокойна  Peace


Да, така е, разбира се..... Simple Smile
Но все пак има някакви минимуми под които няма как да стане и дано успея да се вместя поне в тях.
Виж целия пост
# 14
Благодаря.Аз обаче съм от Варна и не мога да отида до магазин Нова Деница,за да се свържа с тях лично.Май ще ми отпаднат като вариант предвид разстоянието София-Варна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия