Моля за кординати на др. Кюркчиева от онкологията в Дървеница

  • 7 245
  • 9
Моля за координати на др. Кюркчиева от онкологията в Дървеница. Имам нужда да ме прегледа добър специалист.
Виж целия пост
# 1
Тъй като никой не ти е отговорил - ето какво намерих тел.: 02/ 872 06 54. Това навярно е номератора на болницата, но е добро начало.  Дано не е нещо сериозно Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря пробвах като се обадих болницата но от там ме отрязаха.Не знам какво да правя но наистина имам нужда от добър онколог. При моя лекар няма свободни часове до септември то вае др. Божидар Славчев.
Виж целия пост
# 3
Отиди направо в Онкологията сега до колкото знам е шеф на отделението,намери я и се разберете лично Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря смятам така да направя пък дано имам късмет.
Виж целия пост
# 5
др Кюркчиева тел 0888222584 мисля, че приема само в петък от 9 до 13 в Онкологичната болница в Дървеница. Желая ти късмет
Виж целия пост
# 6
д-р Кюркчиева тел 0888222584 мисля, че приема само в петък от 9 до 13 в Онкологичната болница в Дървеница.
П.П.Така е по добре и ще е в полза на всички благодаря ти y_ana
Виж целия пост
# 7
ОХ МНОГО БЛАГОДАРЯ.ХИЛЯДИ ПЪТИ БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 8
Видях,че си я написала в Белия списък!Кажи как мина и какви изследвания ти прави!
Виж целия пост
# 9
Моля споделете впечатленията си от д-р Кюркчиева, тъй като ми се налага да й поверя майка си. За съжаление всички препоръчан ни лекари са в отпуск и са извън София, а аз дори и водопроводчик не вземам без препоръка и МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ. Ще Ви бъда изключително благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия