магазин за екологично чисти играчки?

  • 1 311
  • 12
Мили мами,
вчера една приятелка каза, че е хванала част от репортаж по новините за детски магазин, в който има само екологично чисти продукти. Обяснявали са за някаква играчка във формата на овца, която се разкопчава, от нея се вади торбичка с костилки от череши, затопля се в микровълновата и се слага на коремчето на бебето, за да няма колики. За съжаление не е успяла да разбере кой е този магазин. Някоя от вас гледала ли го е и знае ли къде се намира този магазин? Благодаря ви предварително  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
За съжаление, не съм го гледала, звучи интересно.
Но ако знаеш, на коя програма са били новините, спокойно можеш да ги потърсиш в сайтовете им и да ги изгледаш.
Виж целия пост
# 2
И аз не съм го гледала, но четох в още една тема за тези костилки и мисля, че тази торбичка не е трудно да се направи, ако не успееш да намериш магазина...  Peace 
Виж целия пост
# 3
Не съм го гледала, но ако знаеш по кой канал са били новините, лесно може да се изтеглят от нета и да се види.
Виж целия пост
# 4
Ееее, как не съм го гледала!  ooooh! Много интересно ми звучи!  Peace
Виж целия пост
# 5
никой ли не гледа новини? Thinking
аз също Stop
Виж целия пост
# 6
Може би става дума за едно магазинче близо до нас, май тези дни мъжът ми спомена, че дават репортаж за него, но аз правех нещо и не погледнах. Ако е то - там продават дървени играчки и други интересни неща (от тези забавните и за възрастни). Намира се близо до 20 поликлиника (коато е на Дойран), мисля, че улицата е "Царица Елеонора", може да се влезе и откъм Цар Борис III, зад 6-то районно.
Виж целия пост
# 7
Оlive, благодаря за инфо-то, дано е това. Ако ми остане време да ида дотам, ще пиша дали е това.
Виж целия пост
# 8
Във Варна такъв е магазина в Мол-а  Les  deux giraffes. Играчките са френски, много красиви.
Виж целия пост
# 9
Виждам, че темата е стара, но все пак... Относно магазина във Варна, какви играчки по-точно продават - екологично чисти, така ли?
Четох, че в Европа масово се продават т. нар. органични играчки, т.е. от напълно безвредни материали и с естествени бои. Ще съм благодарна ако някой сподели повече информация за подобни магазини в България (още по-добре във Варна), защото в интернет не откривам абсолютно нищо... А не ми се дават десетки паундове, за да си поръчвам от Англия.
Виж целия пост
# 10
Мале,ако влезе Вълка тукааааааа.... Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Във Варна такъв е магазина в Мол-а  Les  deux giraffes. Играчките са френски, много красиви.
Поправям се..магазинът се казва Two giraffes, непопраевим франкофон съм и това си е!
Да, играчките са с безвредни бои, еко материали  и т.н.
Виж целия пост
# 12
Виждам, че темата е стара, но все пак... Относно магазина във Варна, какви играчки по-точно продават - екологично чисти, така ли?
Четох, че в Европа масово се продават т. нар. органични играчки, т.е. от напълно безвредни материали и с естествени бои. Ще съм благодарна ако някой сподели повече информация за подобни магазини в България (още по-добре във Варна), защото в интернет не откривам абсолютно нищо... А не ми се дават десетки паундове, за да си поръчвам от Англия.
Ами то си има тема тук в На Пазар за дървените игра4ки.....а във Варна има не само  в Двата Жирафа такива игра4ки, има и на центъра в магазина сре6ту сладкарница Неделя....та в нета има много инфо , но погледни в темата за дървените игра4ки,магазини... Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия