трудно ми е да дишам

  • 2 797
  • 34
здтравейте момичета в 37 седмица съм почти не ми достига въздух понякога вече доста често май споделете как сте били и вие притеснвяам се много
Виж целия пост
# 1
Трябва да е от напредналата бременност, но въпреки всичко се консултирай с гинеколога си.
Лично аз такива оплаквания не съм имала.
Виж целия пост
# 2
Трябва да е от напредналата бременност, но въпреки всичко се консултирай с гинеколога си.
И мен бебето ме притискаше накрая и на моменти трудно дишах. Обаче за оплаквания, свързани с бременността, не разчитай на форума, колкото и да е полезен по принцип. Задължително на лекар!
Виж целия пост
# 3
Обезателно се консултирай с лекаря си!
Виж целия пост
# 4
Може и бебето да те притиска, но като се измести би трябвало да дишаш спокойно.А щом при теб се случва толкова често, направо си питай лекаря.
Виж целия пост
# 5
Консултирай се обезателно с лекар. Peace
Виж целия пост
# 6
И на мен ми се слу4ваше понякога,когато бебо ме притиснеше,но както ве4е са те посаветвали все пак се консултирай с лекаря следящ бременността ти Peace
Виж целия пост
# 7
Аз имах същия проблем, едвам си поемах въздух, бебето притискаше диафрагмата. И беше така до последно, защото така и не слезе надолу. Но това беше при мен! Консултирай се с лекаря ти да си сигурна, че няма нещо друго.
Виж целия пост
# 8
и аз бях така  Confused не можех и да спя
Диазепам мускулно и проблема беше решен  Mr. Green
лекар ми го изписа да не си помислите нещо друго
Виж целия пост
# 9
И при мен беше така,особено нощно време.Оправих се след раждането.
Виж целия пост
# 10
Това си е един от редовните проблеми на напредналата бременност - бебето, растейки,  притиска всички вътрешни органи около него включително белите дробове. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 11
Аз имах същия проблем, едвам си поемах въздух, бебето притискаше диафрагмата. И беше така до последно, защото така и не слезе надолу. Но това беше при мен! Консултирай се с лекаря ти да си сигурна, че няма нещо друго.
Много е мъчително и тягостно, но задължително кажи на АГ.
Виж целия пост
# 12
като родиш щи ти мине  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
като родиш щи ти мине  Simple Smile
Kakто и всички други неразположения!!!
Виж целия пост
# 14
Аз съм във 21 седмица и вече ми е трудно дишането
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия