NO PALETTE

  • 13 791
  • 48
Видях,че в форума има много теми за бои.Искам да предопредя хората,които искат да си купуват боя да не си взимат PALETTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Aз днес си купих направих всичко което беше описано в проложението за използване,след като си измих косата ми окапа доста от косата.При разресването и сушенето също.Да не говорим че цвета не беше изобщо като на опаковката.Сега мога да се похваля,че имам коса на петна,вече доста  оредяла и цъфтящи крайща.Това е от мен,ако някой иска може да сподели своя опит също Simple Smile
Виж целия пост
# 1
познати ползват Палете и са доволни!странно,защо на теб ти е подействала така?
Виж целия пост
# 2
Сега съм на Гарние,но доста съм използвала Палет,винаги черно,ами...нямам оплаквания като твоите.Боя като боя,правена за България,т.е. с по-ниско качество.С нищо не е по-добра или по-лоша от останалите,поне за мене.
Сега съм купила на Чифели,италианска уж,хареса ми на една жена.Ще видим след 2 седмици какво ще стане.
Виж целия пост
# 3
Не си го обяснявам и аз.Но сега не мога да се покажа така пред света.Това ми е първият път в който се боядисвам с боя Sad
Виж целия пост
# 4
Не си го обяснявам и аз.Но сега не мога да се покажа така пред света.Това ми е първият път в който се боядисвам с боя Sad

Какъв цвят се направи?
И защо по дяволите не се консултирате при първото си боядисване с фризьор и след това да поемате рискове.
Каквъв е естественият цвят на косата ти също така ?
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм много пъти Палете и не съм имала проблеми. Даже вчера се боядисах.
Смесих два цвята от две различни гами, и докато се намацам цялата леко започна
да ми пари по скалпа, разресах бързо, понамокрих, масажирах малко и се измих.
Цветът стана фантастичен и за мое щастие не ми окапа косата Grinning Не знам, дали защото
смесих две различни гами (XXL) и една друга или нещо не им е в ред наистина новият
цвят на XXL серията....
Виж целия пост
# 6
Аз лично съм изключително доволна от Палете. Силна боя, трайна, страхотен цвят, блясък.
Какво повече да искам от една боя.
Виж целия пост
# 7
И една приятелка след като се боядиса с Палете и опада сума ти коса, нямам идея от какво се получава така. Може алергии някакви  newsm78
Виж целия пост
# 8
И една приятелка след като се боядиса с Палете и опада сума ти коса, нямам идея от какво се получава така. Може алергии някакви  newsm78

Или пък да са си изгорили косите. Wink
Виж целия пост
# 9
Хаха, и това може  baby_neutral Моята позната уж на фризьор отишла, което не гарантира кадьрното боядисване де. Иначе плешивото петно на темето и беше повод да се посмеем, и тя включително, но се сьмнявам да припари пак до тези бои  Joy
Виж целия пост
# 10
Зависи си от типа коса - и на мен Палете ми е силна, много ми щипе от нея и после косата ми е много суха (нямам бели коси, боядисвам се за цвят). Но пък от боите на Лореал съм повече от доволна. На майка ми обаче, косата й е почти изцяло побеляла, Лореал не й хваща на косата изобщо, ако ще и два часа да седи с боята, а от Палете й става много хубава.
Виж целия пост
# 11
на Palette използвах N5 dark blond,тя е малко по-светла от моята коса. Вярвайте ми повече през живота си няма да помисля за боя!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 12
Палете рулзззззззззз  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
на Palette използвах N5 dark blond,тя е малко по-светла от моята коса. Вярвайте ми повече през живота си няма да помисля за боя!!!!!!!!!!!!

Tи стриктно ли спази указанията за ползване? Колко време престоя на главата ти?
Виж целия пост
# 14
Аз лично съм изключително доволна от Палете. Силна боя, трайна, страхотен цвят, блясък.
Какво повече да искам от една боя.
       и аз съм мн доволна от Палете  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия