Изчезна звукът на компютъра ми...

  • 2 957
  • 8
   Ми...правих се на "разбирачка" - преинсталирах си уиндоуса и ми изчезна звукът. Някой да има идея как да си го възвърна? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Долу на бара нямаш ли иконка за звука?Ако някой я е сложил, или пък ти случайно на мют (така нареченото муте  Mr. Green ), може да е от това.

В смисъл смятам, че причината е съвсем проста. Това с преинсталирането е било излишно ми се струва  Crazy

Сега ще си призная една блондинска постъпка, дано и твоето да се окаже нещо такова:

Значи навремето кабелният ни нет беше с модем. И веднъж гледам аз, нямам нет, не мигат там, лампичките. И бясна се обадих в оофиса да питам защо аджеба пак нямам нет...И момчето ме попита "А вие включихте ли модема"?  Mr. Green

Е, не бях hahaha
Виж целия пост
# 2
Може би sound картата ти иска някакви драйвъри newsm78?
Виж целия пост
# 3
Вероятно някой от драйвърите
Виж  start-settings-control panel- system- device manager  има ли някъде червена въпросителна или жълта възклицателна
Виж целия пост
# 4
Преинсталиране на уиндоуса ше те опрай...ако пък не - нова саунд карта!
Виж целия пост
# 5
Имаш ли диск за дъното?
Виж целия пост
# 6
Вероятно някой от драйвърите
Виж  start-settings-control panel- system- device manager  има ли някъде червена въпросителна или жълта възклицателна

    Имаше 5 жълти въпросителни... Thinking Ъпдейтвах единия драйвър, но другите не щат... #Cussing out

    БУБА, иконката за звука изобщо ми я няма! newsm78
Имаш ли диск за дъното?

    Не. (Не съм сигурна дали разбрах въпроса правилно. Blush)
   
Виж целия пост
# 7

    Имаше 5 жълти въпросителни... Thinking Ъпдейтвах единия драйвър, но другите не щат... #Cussing out

Мъчи ги, виж кое е за звука и при update не избирай първата опция за автоматично търсене, а чекни- specify location of the driver и може да сложиш инсталационния диск или предварително да потърсиш къде точно на твърдия диск се намира драйвърът, който ти трябва и точно да uкажеш пътя.
А иконката лесно се слага- control panel - sounds and media- отметни show volume control on taskbar.



Виж целия пост
# 8
Ох, най-накрая! newsm44 И иконката си извадих. newsm44

Г-жа Броненосец,  много благодаря!  bouquet

Поздрав:
http://www.vbox7.com/play:658539e5
 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия