Трети Рожден ден с аниматор

  • 1 359
  • 2
След по-малко от месец (на 23 август)  дъщеря ми има рожден ден - става на три години - и партито, което смятам да организирам е в двора на детската градина. За първи път ми е да правя подобно парти и ми се искаше да получа съвети от вече правили такива организации.
Планирам да започне около 18 часа (за да не е толкова топло) и да взема аниматор , който да забавлява децата (няма да има много по-големи деца). След старателно изчитане на темите из форума се спрях на двама  - Цвети Павлов и Мики и Чарли. Незнам кой е по-подходящ Thinking
Поканените деца са около 20.
Чуденките ми са около това каква и колко храна трябва да поръчам (смятам да я поръчам от кетъринга, който храни децата в самата градина), 2 торти ли трябва да взема - за децата и за родителите.
Трябва ли да купувам и пиша покани - притеснението ми е, че няма да успея да видя всички , за да им връча поканата, по-скоро ще се чуем по телефона.
Та, ако някой може да препоръча добра сладкарница за торта или добри аниматори, ако може да даде съвет, ще съм много благодарна  Grinning
Виж целия пост
# 1
Точно за 3-тия рожден ден каних Мики и Чарли и съм доволна.Децата пощуряха направо.Аз го правих в ресторант,така че за кетъринга не мога да съм ти от полза Peace
Виж целия пост
# 2
Мики и Чарли са страхотни.
Няма да съжаляваш.
Точно на третия рожден ден на дъщеря ми ги викнахме, но бяхме в клуб.
И за тази година сме ги запазили вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия