Въпрос до хакерите

  • 1 644
  • 22
Как може да се "заобиколи" паролата на компютъра, която някой юзър си е сложил (на профила на Windows-a)? Чух термина "байпасване"  newsm78
Някой да знае нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Наскоро се мъчих да правя нещо подобно, при мене идеше реч за парола, която "отказа".
През F8 влизаш в Сейф Моуд, но това трябва да е станало преди да се зареди Уиндъус.
Обаче ако се касае за админски акаунт, тоест, ако той е админът на компа, май този начин няма да проработи.
Виж целия пост
# 2
И като вляза там какво следва?
Виж целия пост
# 3
Логни се като администратор.
Виж целия пост
# 4
Логни се като администратор.

Това е начина. Влизаш като администратор и променяш каквито си искаш пароли на който искаш
Виж целия пост
# 5
Малко по-конкретно? Откъде се сменят пароли и т.н.?
Виж целия пост
# 6
Логни се като администратор.

Това е начина. Влизаш като администратор и променяш каквито си искаш пароли на който искаш
Я кажи как точно става, че на мен нещо не ми е ясно. Идвам у вас, пиша "администратор" някъде и вече няма невъзможни неща?
Виж целия пост
# 7
Винаги съм била против малки деца да четат тук, но сега искрено се надявам куп любопитни детски очички да четат темата и да си водят прилежно бележки!  Laughing
Ще им слагате пароли, а?  #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Я кажи как точно става, че на мен нещо не ми е ясно. Идвам у вас, пиша "администратор" някъде и вече няма невъзможни неща?

Абе у нас малко трудно ще си "администратор". Ако можеш да се разбереш с жената за администраторския пост в къщи - подарявам ти го.

Ето как да влезем като администратор в Уиндоус ХР

Цитат
How to login as Administrator in Windows XP?

The built-in Administrator account is hidden from Welcome Screen when a user account with Administrator privileges exists and enabled. In Windows XP Home Edition, you can login as built-in Administrator in Safe Mode only. For XP Professional, press CTRL + ALT + DEL twice at the Welcome Screen and input your Administrator password in the classic logon window that appears.
Просто и ясно...

Винаги съм била против малки деца да четат тук, но сега искрено се надявам куп любопитни детски очички да четат темата и да си водят прилежно бележки!  Laughing
Ще им слагате пароли, а?  #2gunfire

Како, нека четат, нека знаят децата. Simple Smile И да се опитат да влязат като администратори нали на админ-ския акаутн има винаги парола. Друг е въпросът ако някой е достатъчно наивен и си остави админ-ския акаунт без парола.
Виж целия пост
# 9

Како, нека четат, нека знаят децата. Simple Smile

 

И аз туй викам, де.  Laughing
Виж целия пост
# 10
Е те това е. Значи, бая съм научила през изтеклата една година в старата работа. По цял ден да разцъкваш подобни въпроси си имало позитивите.
Само дето при нас хакерски въпроси нямаше, там, само ако се опиташ даже да се докопаш до компютърчето на другартчето, пък било и с най-добри намерения-те перкат яко през пръстенцата. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Аз искам да знам, защо ти е да я заобикаляш.
 Whistling Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
Нищо не разбрах от тая тема. Shocked
Добре че на моя комп има само 1 акаунт, който няма парола. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Нищо не разбрах от тая тема. Shocked
Добре че на моя комп има само 1 акаунт, който няма парола. Mr. Green
Принципно на нашия комп има няколко акаунта-един админски-на мъжа ми-и още 2.
Другите акаунти-тоест, юзърите зад тях-нямат право май да правят някои промени, каквито права има Админът. Админът може да си сложи паролка, и ако искаш да влезеш през неговия акаунт-трябва някакси да я заобиколиш.
Виж целия пост
# 14
Нищо не разбрах от тая тема. Shocked
Добре че на моя комп има само 1 акаунт, който няма парола. Mr. Green

Чиста работа. Това са ми любимите Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия