Нова РУСЕнска седянка

  • 13 297
  • 281
нова тема, моля ви се  Laughing
Виж целия пост
# 1
Благодаря на Буми за новата тема!Цоп.
     
                                                  Дара днес става на 2 години.Почерпете се!
       
Виж целия пост
# 2
Дидка, да ти е жива и здрава Дара - да расте здрава, умна и красива!
Виж целия пост
# 3
Здравейте!
Тази сутрин във вестник Бряг има снимка на две мами кърмещи дечицата си.Имам подозрения,че може да се от нашия отбор Mr. GreenАко може жокер Rolling Eyes
Дидка да ти е жива и здрава девойката!Да расте щастлива и да има мнооого късмет! Hug
Виж целия пост
# 4
Статията във вестник Бряг е супер некадърно написана.
Виж целия пост
# 5
Не се учудвам. Но... друга тема...

Добро утро и от мен. Благодаря за телефона.

Честит Рожден Ден на Дара! Жива и здрава да е!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Честит Рожден Ден на Дара!
Виж целия пост
# 7
Здравейте!
Тази сутрин във вестник Бряг има снимка на две мами кърмещи дечицата си.Имам подозрения,че може да се от нашия отбор Mr. GreenАко може жокер Rolling Eyes
Дидка да ти е жива и здрава девойката!Да расте щастлива и да има мнооого късмет! Hug

Аз съм едната, другата е Мирелката.
Бяхме на пресконференция вчера заедно с Бумеранг, Мирелката и Бюти.

Не съм купила още вестниците, тъй като сега се излюпвам, но след малко излизам да си ги взема.
Би трябвало да има нещо и в Утро. Имаше журналиста и от там.
Гледахте ли ни по Бтв, програма Север и Кис?
Виж целия пост
# 8
Ммого сте хубави..и дечицата също HugЗа съжаление не съм гледала нищо по телевизията снощи Embarassed
Виж целия пост
# 9
Записвам се, за да ви следя и да зная като се прибера скоро (по-малко от месец) къде да ви намря  Peace
Виж целия пост
# 10
Ей пак съм изпуснала най -важното. Честито на всички рожденници, а на нашити ТВ звезди успех в новото поприще. По-често да се изявявате. Laughing
 Спешно търся тел. на д-р Касрова-дерматолог и има ли д-р дерматолог,който приема в събота.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 11
Статията във вестник Бряг е супер некадърно написана.

съгласна. можеше и повече- жената беше доста сладкодумна.

мъжът ми каза, че ако бях си преглътнала свенливостта и бях заголила поне четвърт гръд да покърмя пред фотографите, Мирелката и Цена нямало да ги огрее да са на челна страница  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
здравейте и от мен статията в БРЯГ е кофти но пък снимката е сладка.
Виж целия пост
# 13
мъжът ми каза, че ако бях си преглътнала свенливостта и бях заголила поне четвърт гръд да покърмя пред фотографите, Мирелката и Цена нямало да ги огрее да са на челна страница  Joy Joy Joy Joy

    Я да питам аз... Embarassed  Цена пише ли тук? Ако не...,мже ли да й предадете много поздрави от мен,бивши колежки сме,запознахме се далееееч,далееееч на север......


и малко на патеричка,Честит Рожден Ден на Добчо!!!!!!
Мила Кабзи,нека ти расте умно,здраво и чаровно момчето,да Ви радва и да се гордеете с него!


Честит Рожден Ден на Дара
Желая на малката госпожица много здраве и весело и щастливо детство.
на мама Дидка да носи само радост и гордост!!!!
Весел празник!!!!!
Виж целия пост
# 14
д-р Касърова-0888818389
частен кабинет-841888-
вторник,сряда,петък от 16 до 18h;
събота от 10 до 14h
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия