плодовете-кои ДА и кои НЕ за- най малките

  • 500
  • 3
Синът ми е на 4м. и 18д.Кърмя го и от няколко дена започнахме със зеленчуковите пюрета.Това което ме интересува е какви плодове мога да му давам(под формата на сокче или в кисел) Досега сме пробвали моркови, ябълки,пъпеш,диня.Много се колебая дали може да се дават праскови,кайсии,грозде тъй като в някои книги пише че могат да предизвикат алергия,а в други ,че може да се дават.Моля посъветвайте ме.Предварително ви благодаря. Hug[/email]
Виж целия пост
# 1
Най добре си питай в темата за захранване. Или просто потърси отговорите на майките там, има много добре и подробно описано всичко за захранването.
Но си мисля, че като сте на кърма няма за къде толкова да бързаш, особено пък с плодовете. Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти.Моето бебе също се казва Костадин Wink
Виж целия пост
# 3
   Ами аз вече дадох на бебка пасирана прасковка. Heart Eyes И ние сега се захранваме, ама ако кърмех не бих я захранила ПОНЕ ДО ШЕСТИЯ МЕСЕЦ Rolling Eyes. Ти си знаеш най-добре защо го правиш. Каквото и да решиш, ти си мама на твоето бебе и знаеш кое е най-добро за него. Само се научи да го слушаш! Не карай бебо да яде или пие нещо, само защото другите го правят! Peace Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия