здравейте ,

  • 1 148
  • 20
сигурно сте го обсъждали вече ,но искам да питам дали е възможно до съм бременна щом теста ми е отрицателен .Закъснява ми вече 15 ден ,имам записан час за видеозон но самото чакане ме побърква  smile3514.Благодаря предварително на всички !
Виж целия пост
# 1
Да, възможно е.
Не се побърквай, просто изчакай датата за видеозона, защото ако не си бременна значи нещо не е наред и трябва лекар да те види и в двата случая.
Виж целия пост
# 2
Аз мисля, че е възможно. Направи си втори тест. И по-спокойно Peace. От сега нататък се започва чакането Hug
Виж целия пост
# 3
Вьзможно е и още как.Имах два отрицателни теста,а резултата е отдолу в подписа ми Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Възможно е!

Имах два отрицателни теста,а резултата е отдолу в подписа ми Heart Eyes

Хехе, и при мен беше така. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Да ,може и да е отрицателен а ти да си бременна, изчакай до прегледа и си купи още един тест  Peace
Виж целия пост
# 6
лекарят ще каже, ние само можем да гадаем  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
възможно е,разбира се
направи още 1 тест
Виж целия пост
# 8
Опитай с втори тест и друга марка докато чакаш за преглед при лекаря.
Виж целия пост
# 9
Отрицателния ми тест след 10-тина дни става на годинка. Wink
Виж целия пост
# 10
Отрицателния ми тест след 10-тина дни става на годинка. Wink

А на мен трите ми отрицателни теста става на 4 години след по-малко от два месеца.
Виж целия пост
# 11
Напълно е възможно , разбира се.Аз пуснах нова тема като теб , заради втора бледа чертичка  Embarassed!И в двата случая трябва да отидеш на лекар , така че си направила всичко нужно за сега.Остава чакането и добрата новина от теб   bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз ще ти кажа, че е напълно възможно. Аз имах 4 отрицателни теста и на първият преглед нищо не се видя. В крайна сметка близо 9 месеца по-късно родих.
Виж целия пост
# 13
Разбира се, че е възможно! Ако не ти се чака толкова, направи си кръвен тест.
Виж целия пост
# 14
Както вече са ти казали всичко е възможно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия