Обединена фотошопска тема?

  • 1 731
  • 28
Ето и анкета, която може и да помогне да се реши дилемата.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Гласувах "за"!
Може темата да се казва Кръжок по Фотошоп  Joy Joy Joy...

Сериозно - името на темата може да се смени, за да не се чувстват напредналите пренебрегнати  Hug

Сега отивам в Готварския ,че ще готвя боб  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
И аз съм "за"...
Виж целия пост
# 3
за  Peace
Виж целия пост
# 4
Ами аз не виждам напоследък Петя и Кошничката...  newsm43 Така, че опцията "против" може и да отпадне   33uu
Виж целия пост
# 5
Аз съм за много отдавна - това напреднали -начинаещи е излишно.
Уроците и обясненията се дават и ще се дават и в новата тема.
Никога не ме е мързяло да преведа някои хубав урок. Пак ще го правя.
Виж целия пост
# 6
Ами аз не виждам напоследък Петя и Кошничката...  newsm43 Така, че опцията "против" може и да отпадне   33uu
Ами доста скучно ми стана без тях, ама ми казаха, че няма да ме огрее да се върнат, така че тия дни съм доста тъжна.... Sad Cry
Виж целия пост
# 7
Естествено, че съм против  Party
Виж целия пост
# 8
За!
Виж целия пост
# 9
За  Hug
Виж целия пост
# 10
Естествено, че съм против  Party
Joy Joy Joy  bouquet
Виж целия пост
# 11
И аз гласувах "ЗА" стига много напредналите да не ни нападат(такива начинаещи като мен) като зададем някой въпрос който за тях ще е много тъп, а за нас е нещо ново  Peace
Виж целия пост
# 12
аз съм -за-
Виж целия пост
# 13
Аз имам въпрос: Ако темите останат 2, това би ли означавало ,че тези ,които се имат за новаци, не могат да публикуват работите си в темата "Рамкиране ..." и обратно ,ако някой е напреднал, ще може ли да излага нещата си в "Училището" и още по-важното кой ще определя дали някой вече е станал достатъчно добър, че вече да ходи при напредналите, може би ще трябва да се организира приемен изпит - ама и тук възниква въпрос тест ли да е или съчинение-разсъждение  Joy... Май въпросите ми станаха повече от един  hahaha
Виж целия пост
# 14
Ама каква тема "Рамкиране","Училище"? Нали точно идеята е да е една темата и всички да пишем в нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия