БАРСЕЛО РОЯЛ БИЙЧ или ИБЕРОСТАР СЪНИ БИЙЧ РИЗОРТ

  • 1 550
  • 4
Здравейте.Някой бил ли е в някой от тези хотели или да има отзиви за тях?Кой бихте ми препоръчали?Предстои ни да ходим на почивка и се чудим кой от двата хотела да резервираме.Интересува ме като база, храна, басейните дали са хубави, скрива ли се слънцето от басейна рано, понеже сме били и в други хотели и в 16:00 часа басейна беше на сянка.Много благодаря на всички включили се предварително.
Виж целия пост
# 1
мога да дам съвет само за сянката, която те интересува. предвид разположението на хотелите, при Съни бийч резорт, ще се радвате на по-дълго слънце.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора.Резервирахме в Съни Бийч Резорт.В неделя тръгваме.Мога да дам отзиви като се върнем
Виж целия пост
# 3
tincheto, желая ви приятна почивка. работя във фирма, която се явява доставчик на хотела. личното ми мнение е, че трябва да сте доволни, но не мога да дам гаранция. плажът е на една ръка разстояние. познавам нещата откъм "кухнята" и ми се ще да чуя отзивите на един турист като теб. след почивката се разпиши. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти.Непременно ще пиша.Най-вече ме притесняваше кухнята, но каквато такава.Надявам се да е добра.Все пак е от световно известна верига.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия