"Шепот от отвъдното"

  • 39 324
  • 601
Гледате ли този сериал? Интересен ли ви е? Аз сега го следя по AXN, всеки вторник от 22 часа, по две серии. Доста напечено взе да става.
Виж целия пост
# 1
И аз много го харесвам.Но не хванах новия сезон отначало и не разбрах,къде отиде Андреа. newsm78И какъв е този другия,който вижда духове.
Виж целия пост
# 2
аз го гледах преди по бтв, сега пак повтарят сериите. но сериалът ми харесва определено.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз го хванах и го изгледах целия миналия месец. Сега чакам четвърти сезон, много е хубав сериала, на моменти има доста нереални неща и не говоря за духовете, а по скоро за гардероба на Мелинда, но е много приятен.
Виж целия пост
# 4
Изтеглете 2-ри Сезон от тук:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=93468

ето и 3-ти Сезон:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=131946
Виж целия пост
# 5
И аз много го харесвам.Но не хванах новия сезон отначало и не разбрах,къде отиде Андреа. newsm78И какъв е този другия,който вижда духове.
Понеже виждам че никой не ти е отговорил  ще отговоря аз.Андреа Умря на път да  чака брат си в неговата квартира.Чакаше го понеже  имал рожден ден. Беше му приготвила часовник който няколко пъти спираше в 1 и същи час.Почина от самолетната катастрофа.Самолетът прелетял над колата и по пътя.Този другия който вижда дуговете е от лошите той е израснал сам и  мъртвите са  му приятели бил е в психиатрия.Иска да съсипе МЕЛИНДА и да спре преминаването на духовете отвъд зада  останат на земята завинаги.Чакам го с нетърпение .Много е як
Виж целия пост
# 6
а, андреа. Simple Smile много готина актриса. много я харесвах. честно казано, не разбрах, че тя е умрялата, докато не се появи брат й. просто не го очаквах.
Виж целия пост
# 7
а, андреа. Simple Smile много готина актриса. много я харесвах. честно казано, не разбрах, че тя е умрялата, докато не се появи брат й. просто не го очаквах.
Ами тя самата не повярва че е починала даже отиде  при лошите не пожела да мине отвъд
Виж целия пост
# 8
така лииии.. това съм го пропуснала. newsm78 в епизода, когато умря, не я ли изпратиха... ще трябва да почна 1ви сезон отначало.
но наистина и тя не знаеше, че е умряла, затова се държеше така естествено и заблуждаващо за уважаемия зрител. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
така лииии.. това съм го пропуснала. newsm78 в епизода, когато умря, не я ли изпратиха... ще трябва да почна 1ви сезон отначало.
но наистина и тя не знаеше, че е умряла, затова се държеше така естествено и заблуждаващо за уважаемия зрител. Mr. Green
да не го гледаш по БТВ ??? там дават сега старите серий всеки ден от 00 ч
Виж целия пост
# 10
Дива Орхидея,благодаря ти за инфото!
Виж целия пост
# 11
Здравейте. Искам да попитам епизода, в който андреа умря в края на първи сезон ли беше?
Виж целия пост
# 12
аз все не успявам да го гледам, жалко че го дават само във вторник.
Виж целия пост
# 13
гледах ги преди по бтв. сега не ги гледам. Simple Smile т.е. гледала съм само сериите по бтв.затова казвам, че отначало тр да почна да го гледам, да си припомня какво беше.
андреа умря, може да се каже, в средата на това, което даваха по бтв.
Виж целия пост
# 14
Зариби ме сезон 1 по бтв. След това сезон 2 и 3 ги изгледах почти на 1 дъх. Говори се, че е излязъл и 4. Чакам го с нетърпение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия