Кога ви спря кърмата?

  • 2 124
  • 10
На колко беше вашето дете когато започна да спира и кога напълно спря?
Виж целия пост
# 1
Беше на почти 9 месеца, когато се отби. Тогава ми спря и кърмата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Засега все още не е спряла сама. Предполагам, че когато отбия някой ден, тогава ще намалее и спре.
Виж целия пост
# 3
с първото дете се цедях-рязко намаля към третия месец, до шестия имах някакви количества сутрин и вечер. после спрях да се цедя и кърмата изчезна.

с второто дете-вече 5 месеца нямам грижи, кърма- колкото щеш  Laughing
Виж целия пост
# 4
Ами... почти 4г вече и още не ми е спряла напълно Mr. Green
Взе да намалява някъде към края на втората година, когато дребната изведнъж рязко намали сученията от безброй до около 4 дневно. Не съм цедила никога.
С първото ми дете спря, когато престанах да го кърмя директно, а взех да се цедя, за да видя колко има, защото гърдите ми бяха омекнали Rolling Eyes И тъй като цедях само когато гърдите ми се напрегнат, това разреди много стимулацията и за около 2 седмици приключихме с кърмата и кърменето Confused
Виж целия пост
# 5
Все още не е спряла. Дъщеря ми е на 1 година и 6 месеца  Peace
Виж целия пост
# 6
Засега все още не е спряла. Имам в изобилие.
Виж целия пост
# 7
Все още кърмя,но само по веднъж-два пъти дневно и по толкова през нощта.
Виж целия пост
# 8
Боби на 7 месеца спря да суче, аз не съм се изцеждала. Тогава спря и кърмата ми. Ще видим с това бебе как ще е.
Виж целия пост
# 9
Спря малко преди синът ми да навърши 14 месеца, понеже напълно умишлено бях започнала да кърмя по веднъж на ден. Така успях да отбия леко и плавно без напрежение в гърдите, без медикаменти.

Виж целия пост
# 10
Няма как да ми намалее или спре кърмата с тоя млечен вампир  Mr. Green Само си мечтая като тръгне на ясла да вземе сам да се отбие, че хич не мога да му отказвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия