чипите носленца

  • 4 160
  • 64
Вярно ли е че на чипоносите бебета им се стиска нослето от двете страни, та да не стане гамбесто. Днес майката на една приятелка ми го каза, но аз вече от това прави онова прави вече ми омръзна. Та кажете правили ли сте такива ритуали да му се събере носленцето да не му е широко.
Виж целия пост
# 1
Оооооох,това е поредната простотия!!! #Cussing out
Виж целия пост
# 2
Моята щерка почти няма нос, та било то и чип, иначе е доста интересно каква е логиката  newsm78. Носът е хрущял не ми се вярва да окажеш, кой знае какво влияние върху него, като го стискаш  Laughing
Виж целия пост
# 3
Оооооох,това е поредната простотия!!! #Cussing out

И аз така мисля  Stop
Виж целия пост
# 4
офф това са пълни глупости,изобщо не вярвам на такива измислици.
Виж целия пост
# 5
Не вярвам в подобни неща. И аз и дъщеря ми сме с чипи носове...природа. Какво да се прави.
Виж целия пост
# 6
Да, и свеки е стискала носа на мъжа ми, ама ефекта си го вижда майче само тя  Crazy. Сина ми също е с чипо носле, но и през ум не ми е минавал да го стискам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
 ooooh!Какви са тези глупости newsm78
Виж целия пост
# 8
Хихихихихи  Joy
Как ги измислят само тези глупости?!
Виж целия пост
# 9
Това го чувам за първи път Laughing
Виж целия пост
# 10
Shocked малко се притесних от прочетеното, но пък който го е измислил сигурно  е имал основание.Ние все пак не сме негроидна раса и не ни е заложено в гена такъв тип плоски носове......
Виж целия пост
# 11
Ще се наложи да слея темата с онази за бабините деветини.....
Виж целия пост
# 12
За първи път чувам такова нещо. Дъщеря ми е с чип нос, но дори и през ум не ми е минавало да го стискам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
 newsm62 не, не е вярно.
Виж целия пост
# 14
Чула съм я тази глупост, че даже са ми я прилагали...  Crazy  А на мъж ми са му връзвали краката, за да са прави... Оня ден обаче, някаква умна комшийка, накарала свекървата да вържат сина ми (на 7 месеца, едвам си седи сам на дупето) с коланите на количката, толкова стегнато, че да му държи гръбчето изправено... Като разбрах, лошо ми стана, та свеки го отнесе...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия