Оредели вежди

  • 7 049
  • 14
Веждите ми оредяват без никаква причина. Имате ли решение на проблема? Интересувам се не от грим за прикриване на дефекта, а от домашна рецепта за порастване на веждите. Вие или ваши познати справяли ли сте се с такъв проблем?
Виж целия пост
# 1
Моя позната си ги мажеше с чесън всяка вечер....и учудващо...но и се сгъстиха
Виж целия пост
# 2
Да, и аз знам, че чесънът помога. Косопадът ми спря благодарение на маска с чесън. Peace
Виж целия пост
# 3
Напоследък нашумя козметиката предизвикваща растеж на косъма и особено много продукти за вежди и мигли именно срещу този проблем.
Можеш да потърсиш гел за вежди съдържащ Glycoproteins и Lupine Protein.
Не е много от помощ, ты като изследванията показват около 20% растеж, но пак е нещо. Комбинирано с домашни методи би трябвало да даде някакъв резултат.

(и аз съм чувала за маска с чесън)
Виж целия пост
# 4
Бадемово/рициново масло.
Виж целия пост
# 5
Да, чесънът действа.
Можеш да ги мажеш и с бадемово масло, което също стимулира растежа.
Виж целия пост
# 6
Можеш да ги мажеш с бадемово масло на Икаров Peace
Виж целия пост
# 7
Моя позната си ги мажеше с чесън всяка вечер....и учудващо...но и се сгъстиха
чувала съм за чесъна  Peace
Виж целия пост
# 8
Бадемово масло Peace
Моите са си редки и светли по принцип, не съм ги мазала с нищо, защото не ми се занимава. Ползвам хубав молив за вежди, който пасва на цвета на косата ми перфектно и прикрива дефекта.
Виж целия пост
# 9
f1ST14ka, маската с чесън на корените на косата си ли я слагаше? Аз дзнам, че по принцип маските за коса не се слагат в корените.
Виж целия пост
# 10
Е,хубаво маска с чесън всяка вечр...ама не мирише ли това чудо след измиването?!И каква е тая маска с чесън,как се прави?
Виж целия пост
# 11
Е,хубаво маска с чесън всяка вечр...ама не мирише ли това чудо след измиването?!И каква е тая маска с чесън,как се прави?
Мирише и то няколко месеца,при намокряне на кожата ooooh! Лично аз не бих се мазала с чесън.
Виж целия пост
# 12
Чесън помага, но много мирише! Пробвай с отвара от коприва и хума!
 Peace
Виж целия пост
# 13
 Да не е здравословен проблема?При мен го има,но е от щитовидната жлеза.
Виж целия пост
# 14
И мойте са така,но си ги рисувам Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия