Мога ли да си направя тест за бременност преди закъснението?

  • 77 802
  • 56
Здравейте! Току що и аз се регистрирах, все не смеех, но ето че няма нищо страшно!
Имам дъщеричка на 3 годинки   и половина и с мъжа ми вече искаме още едно (ако може разбира се да е момченце де ). Дали мога по рано от закъснението да си направя тест, дали ще ми отчете верен резултат? Трябва да разбера! Точно, когато ми е датата ще тръгвам за море, а не ми се ще да се разхождам с тампони по плажа, а ако знам, че съм или не съм бременна, ще мога да предотвратя някой кофти ситуации. Сигурно ви звучи глупаво, но това ме тревожи. Все не смея да си взема тест, има още 5 дни до дата ми, но пък не е толкова много нали, може пък да отчете, ако има нещо.  Благодаря ви предварително момичета! Чакам вашите отговори!
Виж целия пост
# 1
На мен ми отчете 2 дена преди да датата
Виж целия пост
# 2
Можеш да си направиш кръвен тест  Peace
Виж целия пост
# 3
при мен отчете + теста- 3 дена преди датата.
Виж целия пост
# 4
ПРивет!

Има някои тестове у нас, които са улавят нива от 20 IU на хормона HCG, който започва да се отделя непосредствено след оплождането. Нивата на този хормон в първите седмици от бременността се удвояват на всеки 48-72 часа. Т.е. ниво от 20 IU може да се достигне за около седмица-10 дни - зависи от конкретния организъм.
Повечето тестове обаче работят от 25 IU нагоре. Питай в аптеката за по-чувствителен тест.
Можеш да направиш, разбира се и кръвен тест. В кръвта нива над 5 IU говорят за бременност (или наскоро претърпян аборт или раждане).
Обикновения тест с урина би трябвало да свърши работа.

Успех  Grinning
Виж целия пост
# 5
Можеш да. Аз си направих на два дена преди евентуалната дата и беше положителен.
Виж целия пост
# 6


 Можеш, на два пъти ми отчете дни преди закъсненията.
Виж целия пост
# 7
На Шуърчек теста пише, че отчита резултат и преди закъснение на цикъла, но 2 седмици след предполагаемата дата на зачеване.
Виж целия пост
# 8
Направи кръвен тест Peace в която и да е лаборатория и след два часа ще знаеш със сигурност дали има бременност.Успех.
Виж целия пост
# 9
Аз така и направих Simple Smile и теста ми отчете Peace
Виж целия пост
# 10
Щуърчек ми отчете 3 дни преди закъснението!
Виж целия пост
# 11
За по-сигурно си направи кръвен тест.
Виж целия пост
# 12
Аз го направих 1 седмица преди това и отчете бледа втора чертичка. Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
може,да.Успех
Виж целия пост
# 14
Купи си по-чувствителен тест и късмет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия