Пресата днес

  • 2 520
  • 34
Какви списания и вестници четете? Склонни ли сте да давате пари всекидневно за печатни издания? Вярвате ли на всичко, което четете?
Виж целия пост
# 1
Не чета вестници и списания, информирам се по електронен път.
И не, не вярвам на всичко, което чета, особено на жълти новини. На тях само се смея, верни или не, все тая.  Laughing
Виж целия пост
# 2
Почти не купувам вестници с изключение на Капитал, но и него все по-рядко.
Списания - Нешънъл Джеографик - за възрастни и деца, понякога Мениджър.
Винаги имам достъп до библиотека с всякакви научни и браншови вестници и списания, така че мога да чета каквото поискам. Приятно усещане е, стига време да има.
Виж целия пост
# 3
Много рядко купувам вестници.Гледам повече новините по тв.Особено на жълтите вестници не хващам вяра.
Виж целия пост
# 4
Аз обичам да чета, но  сериозна преса, а нея жълта; списания също обичам, но не всички - най-вече прелиствам Ego, Leuropeo, NG, Elle, Eva, The Explorer и др.
Виж целия пост
# 5
Купувам само Нешънъл Джеографик и Къща и градина
Виж целия пост
# 6
Аз гледам новините. Интересувам се и от клюки - тях ги следя по интернет.
Виж целия пост
# 7
Мдааа, купувам си редовно в-к Дневник и Мениджър, Капитал  рядко има добри броеве в последно време, но когато има - има.
Виж целия пост
# 8
Ммммда,купувам си Плейбой и Максим всеки месец Crazy
Виж целия пост
# 9
Имаме служебен абонамент за сайтове, където качват всекидневниците и периодиката.
Пари давам единствено за сп. "Goodfood", "Къща и градина", "Дворът", НДж. Май това е.
Виж целия пост
# 10
Само "24 часа" всеки ден. Не го чета отначало докрай, даже има дни, в които и не го отварям. Просто навик да го купувам.
Виж целия пост
# 11
Не купувам.Преди от време на време по някое списание,но от много отдавна не.И не им вярвам,нито на вестниците,нито на списанията,за жълтите издания няма смисъл да говоря.
Виж целия пост
# 12
Имаше някаква тема за любимите журналисти.
Всички пишеха предимно за телевизионни лица.
Склонна съм да си мисля, че никой не чете вече...

Аз, разбира се, обичам да чета Шок, Шоу и сие,
за да съм в час с това кой кой, защо е и как е...
Но пък много ми се цапат пръстите при четене,
явно се печатат на кофти хартия с евтино мастило...
Нямам основание да не вярвам на написаното. Пък
и как бих могла да проверя, дали е вярно. Няма как.
Затова вярвам. Хората едва ли залудо са писали...
Виж целия пост
# 13
Аз си купувам сп. "Мениджър". Но не всеки месец. Има понякога интересни статии и заради това.
Купувам понякога и "Elle", в българския вариант. Обаче затъпя нещо напоследък. Явно лятото спича нечии мозъци.
Преди купувах сюрия вестници, списания. Сега вече - не. Няма сми. В нета е информалитета. Grinning
Виж целия пост
# 14
майка ми си купува Уикенд и аз чета това, което ми е интересно, например статиите на Люба Кулезич.
абе, как тъй никой не чете жълта преса, пък тиражите им на тези вестници са по 100 хиляди?  newsm78
иначе чета електронното издание на Стандарт и Сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия