Мужик корен

  • 16 776
  • 22
Здравейте,мами!Бих искала да споделите имате ли опит с тази билка и какви са ви впечатленията от нея.Дали сте я приемали и наблюдавали ли сте ефекти-положителни или странични.
Виж целия пост
# 1
Здравей искам да ти кажа,че аз сам пила мужик корен.Какво да ти кажа впечетления нямам кой знае какви мисля ,че  е ефикасно за пречистване на организмаиза и за  много неща още .Добре е да се приема ама не само 1 шишенце повече,но аз нямах възможност да си го купувам и го спрях.Мисля ,че е ефикасно.
Виж целия пост
# 2
Здравей! Аз пия мужик корен от една седмица заради киста на яйчника.Все още нямам впечатления, но се надявам да има добър ефект върху организма.Ти за какво искаш да го използваш?
Виж целия пост
# 3
По принцип го пия профилактично.Веднъж или два пъти годишно.За укрепване на организма.
Виж целия пост
# 4
Момичета под каква форма го приемате ? Аз само съм чела добри неща , но не съм използвала  Peace
Виж целия пост
# 5
Ами то е шишенце с капкомер отгоре.Пие се по схема сутрин и на обяд. Първия ден една капка сутрин и една на обед 30 мин. преди хранене.На втория ден две капки сутрин и обед......и така докато стигнеш до 12 капки го пиеш всеки ден по 12 докато свърши.Чак аз се обърках, дано си ме разбрала   Crazy .Между другото аз ги пия с малко вода.
Виж целия пост
# 6
Аз също съм го пила и съм доволна.
Сега има нов вид ,но преди като ги пих си спомням че беше около 40 дена по капки.
Както ти е обяснила  sesiliq2,
но все си мисля че беше до 40,на 41 ден връщаш назад т.е. 40,на другия ден 39 и така докато
стигнеш пак до 1
Още отначало виждах как тялото се чисти от шлаките и мръсотиите,
но дали наистина лекува,не мога да ти кажа.
Аз поне се чувствах добре.
Виж целия пост
# 7
А каква е горе долу цената му?
Виж целия пост
# 8
Към 20-22 лева.
Виж целия пост
# 9
Благодаря!
Виж целия пост
# 10

Още отначало виждах как тялото се чисти от шлаките и мрасотиите,
но дали наистина лекува,не мога да ти кажа.

Би ли споделила как точно си забелязала да чисти от шлаки? Питам защото и аз го пих но абсолютно никакъв ефект не забелязах  Rolling Eyes Бих пробвала пак ама все пак искам да прочета и някакви по-конкретни ползи.
Виж целия пост
# 11
Когато ходиш в тоалетната
изпражненията са черни когато започнеш да се чистиш.
Това ми обясни личния лекар и така съм го запомнила.
Виж целия пост
# 12
този корен не го ли разпространяват предимно като средство за повишаване на мъжката потентност?
Виж целия пост
# 13
И аз си мислех, че "мъжко лекарство", но пише, че влияе добре и на женската полова система и повишава тонуса...Като изпия това шишенце ще споделя впечатления  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
desi_minkova, благодаря за отговора   bouquet Интересно защо при мен нямаше никакъв ефект  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия