Получихте ли детските през този месец?

  • 1 506
  • 19
Това ми е  въпроса.Получихте ли детските надбавки за този месец?
Моите ги няма .звънях в социални грижи.Оттам крайно не любезна жена ,каза че крайния срок е на 31.08.2008г.
За София става въпрос.
Виж целия пост
# 1
 Аз да, но ги взимам от пощата след 15-ти и винаги са много точни. Отделен въпрос е, че по това време дават и пенсиите и за да не се редя с бабите отивам чак към 20.
Виж целия пост
# 2
Да, но аз съм в Стара Загора , за София не знам дали има проблем. Не би трябвало в провинцията да няма, а при вас да има.  Thinking
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви ,момичета!Някой знае ли по каква причина,може да бъдат спрени?Или какъв доход трябва да има семейството,за да получава/не получава детските.
Виж целия пост
# 4
При нас до 15 ги превеждат.Този месец също бяха преведени.
Виж целия пост
# 5
Да,на банкомата.
Виж целия пост
# 6
да,получих, винаги ми ги привеждат точно на 20
Виж целия пост
# 7
да не би да трябва да си пуснеш нова декларация?
аз този месец се омотах, та чак другия ще ходя и съответно няма да получа за 1 месец
Виж целия пост
# 8
Аз ги получих.
Скоро научих, че банка ДСК първа превеждала детските.
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви ,момичета!Някой знае ли по каква причина,може да бъдат спрени?Или какъв доход трябва да има семейството,за да получава/не получава детските.

Вероятно ти е изтекла годината, за която си подала документи. Провери си нещата при социалния работник, да не пропуснеш и следващия месец.
Виж целия пост
# 10
Аз също получих детските,на 15 бяха преведени.Детските се вземат за изтеклата една година,така че сегашния доход няма нищо общо.Когато трабва да подадеш  отново тогава ще се има впредвид.А иначе сумата е 300лв. на член от семейството.
Виж целия пост
# 11
Декларация съм подала през  месец април.Не съм изпуснала срока.
Няма ги и това е.Трябва да ходя пак в социални грижи.Пуснах темата ,за да се убедя ,че няма забавяне.И друг път се  е случвало ,така ,че не съм още много притеснена.
Благодаря ви ,момичета!
Мерси и за инфото,относно дохода на член от домакинството.
Виж целия пост
# 12
И на мен не ми бяха преведени до вчера. Чак се учудих, понеже досега винаги до 20ти. Били са точни. Бях до банката и ми казаха ,че има проблем. Днес имах парички.
Виж целия пост
# 13
 Аз на кого да се оплача , като вече 10г. не взимам детски , въпреки ,че ми удържат от заплата за да дават на другите ?! Моите деца не са граждани на страната ,но аз трябва да осигурявам .
Виж целия пост
# 14
И на мен не ми бяха преведени до вчера. Чак се учудих, понеже досега винаги до 20ти. Били са точни. Бях до банката и ми казаха ,че има проблем. Днес имах парички.
За съжаление моите ги няма и днес!Проверих на два банкомата до службата,и нищо.
Здраве да е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

X Реклама

Общи условия