Относно GSM - радиовълни?

  • 1 045
  • 8
Отдавна установих, че след всеки мой последен разговор получавам през 5 часа радиовълни към телефона си без той да звъни. Това го установих тъй като си държа телефона в близост до радио или компютъра. Интересно е, че е точно през 5 часа и минутата съвпада също. На какво може да се дължи това има ли някой мнение по въпроса. Thinking
Виж целия пост
# 1
Тел. се инициализира служебно в мрежата на оператора, за да засекат в коя най-близка клетка е  Peace  Това прави свързването по-бързо.
Няма страшно, не е повреда или нещо за притеснение.
Виж целия пост
# 2
така е, да
Виж целия пост
# 3
И какво толкова страшно ?     bouquet  newsm78  Crazy
Виж целия пост
# 4
Ами интересно ми стана, защото преди време с мой бивш приятел си правихме такива скрити повиквания - с радиовълни,   но през 4 часа, а преди това не бях ги забелязвала. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Е, какви са тези скрити повиквания с радио-вълни, дето сте си ги правили, на мен пък ми стана интересно  newsm78
Виж целия пост
# 6
Ами така - набираш номера и затваряш преди да се свържеш Laughing и има само радиовълни без звънене. Но телефона е до приемник или комп. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
А как разбираше дали приятелят ти ти праща вълни или е сигнализацията на GSM мрежата  Laughing (тази периодичната дето е няколко часа)
Виж целия пост
# 8
Ами сменяхме часът, а и като си смених номера, докато не му го дадох не ги получавах Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия