Два въпроса

  • 630
  • 4
Здравейте, чудех в кой форум да попитам това и затова сега задавам въпроса си тук. Имам следният проблем: Прераствания в тръбите. Тъй като смятам след време да опитам и да имам дете, но не сега, въпросът ми е следният: Тъй като прерастванията стават все повече и осезателно ги усещам през студените сезони, дали не е добре профилактично да ходя на физиотерапия за да се отпускат. Някой имал ли е този проблем. Правила съм си цветна снимка и срастванията са установени. Имам и друг въпрос, който е по-скоро от обща култура, но ме вълнува. Възможно ли е да се разболее жена при фелацио със спин и хламидии. Благодаря Ви предварително за отговора.
Виж целия пост
# 1
Моят съвет към теб е да посетиш гинеколог и да поискаш да направиш тест за проходимост на тръбите, независимо че към момента не планираш дете. Ако се окаже в действителност, че имаш проблем, докторът ще ти назначи физиотерапия или лапароскопия или каквото сметне за добре.
Колкото до това как човек може да се зарази със спин и хламидия и дали това става с фелацио, може и да става, ако имаш ранички в устата  newsm78. Направи си тест и ще разбереш отговорът.
Виж целия пост
# 2
Далиа, не си изследвай проходимостта на тръбите сега.  Ако искаш дете, първо започнете опитите. Тези страствания как се установиха, защото май не е много ясно дали изобщо ги има?
Възможно е да се разболееш, внимавай със случайните партньори.
Виж целия пост
# 3
Момичето пише,че са установени с цветна снимка.Моя съвет е да посетиш гинеколог и двамата да си направите план на действие.
Виж целия пост
# 4
Опс, пропснала съм за цветната снимка.
Далия, ако тръбите са запушени - няма как да премине яйцеклетката през тях и няма как да забременееш естествено.
Ако има сраствания около тръбите /както имам аз от едната страна/, но те са проходими - естествено забременяване е възможно.
По какъв повод прави цветната снимка и какъв е точно резултатът на нея?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия