Feminella Vagi C

  • 5 395
  • 6
Здравейте!
гинекологът ми предписа да си поставям Феминела Ваги Це, понеже имам проблем със киселинноста във влъгалището ми!Бихте ли ми казали ,след последнана таблетка,може ли да започнем със съпругът ми правене на бебче !?И страшно ли е това че имам проблем със киселеността - ако някой знае , нека пише!Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Можете, това лекарство е преди всичко млечна киселина и лактобацили, то помага да се възстанови балансът в средата ти, ако е нарушен, приема се и по време на бременност, така че можеш да си спокойна.
Виж целия пост
# 2
Няма нищо страшно, това лекарство ще подсили нормалната ти микрофлора, която прави влагалището по-неподатливо към инфекции. Ползва се и при бременни, аз съм си слагала като бях в 6-ти месец.
Виж целия пост
# 3
Може...бъди спокойна Peace
Виж целия пост
# 4
Имам един въпрос - за да проверя киселинността на влагалището с лентичките - кое трябва да гледам червения или зеления цвят? за да разбера дали имам нужда от слагане на таблетка? Embarassed
Виж целия пост
# 5
Може...бъди спокойна Peace
И аз мисля, че може и не е проблем...  Peace
Виж целия пост
# 6
Имам един въпрос - за да проверя киселинността на влагалището с лентичките - кое трябва да гледам червения или зеления цвят? за да разбера дали имам нужда от слагане на таблетка? Embarassed

Някой може ли да ми помогне?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия