Дразните ли се ако непознати се прехласват по бебето ви?

  • 2 785
  • 72
Аз много се дразня защото после става неспокойно и почвава да плаче.Може и да ми се изсмеете но от бабите съм чувала че има хора с лоши очи.Вие как мислите споделя ли някой моето мнение?
Виж целия пост
# 1
Не, не се дразня и не вярвам в подобни щуротии.
Напротив - много ми е приятно, когато някой непознат искрено се зарадва на сина ми.
Виж целия пост
# 2
Едва ли на бебетата им е много приятно разни непознати да ги мачкат и да им грачат. Още имам спомени от моето детство как лелите ми ме целуват по бузите, а аз се бърша и гледам лошо.
Освен това хич не понасям превземки и кудкудякане.
Виж целия пост
# 3
не се дразня-малката е много общителна и се усмихва на всички....как да не я закачат Wink
Виж целия пост
# 4
Йовета, беше писала и в темата за леенето на куршумите.
Според мен трябва да вземеш да се успокоиш.
Зарежи ги тия лоши очи и лоши енергии. Само беля ще ти докарат.
 Peace
Виж целия пост
# 5
Оф, пак ли такава тема?  Ами не, не се дразня изобщо. Дразня се на ей такива като авторката, дето все си мислят, че някой им уручасва бебето.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Неее Naughty
Да я държа вкъщи ли, никой да не й се радва?  newsm78


Виж целия пост
# 7
не се дразня дори напротив-а и на него му е приятно много оби4а бабите  Joy
Виж целия пост
# 8
Абе няма да свършат тия теми, докато официално не се забранят от форумната управа.
Ама не знам дали има резон да го поставям като официално предложение  newsm78
Виж целия пост
# 9
Не се дразня, когато го гледат. Дразня се, когато го пипат или закачат без да питат.  Wink
Виж целия пост
# 10
Не се дразня, когато го гледат. Дразня се, когато го пипат или закачат без да питат.  Wink

И аз така. Също ми се е случвало да я обсъждат - колк малко коса имала (на 6месеца), колко са й малки ръчичките, колко е еди какво-си незнам кое-си. Абееее яяяяя у лево  smile3513
Виж целия пост
# 11
Ами а гледат - хубави са ми децата Laughing. Ако на детето му е интересно и приятно - защо да се дразня? Е, в случай, че го дразнят с нещо и аз няма да съм доволна, но не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 12
Не се дразня.Той е общителен и усмихнат.
Виж целия пост
# 13
Не се дразня, стига да не я пипат или да не се сърди тя.
Виж целия пост
# 14
Абе, момичета, какви са тези непрекъснати теми с оплакване от радването и добрите думи на непознати към бебето ви?  ooooh! Разбира се, че се радвам  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия