Чайове на бебе?

  • 12 157
  • 21
Дават ли се различни билкови чайове на бебе? Нямам предвид чайчетата против колики, а например чай от мащерка, от мента, от липа и т.п. Да уточня, че не става дума за съвсем малко бебче - питам за дъщеря ми, която е на 5 месеца.
Виж целия пост
# 1
Дават се! HIPP имат богат асортимент чайчета за различни възрасти. Дъщеря ми в момента пие чайче за двумесечни бебета от копър, лайка и анасон, много й харесва! Давам й винаги чай, вместо чиста вода.
Виж целия пост
# 2
моята дъщеря много обичаше да пие чаи от босилек(аз и го правех от домашен изсушен босилек)
Виж целия пост
# 3
давала съм от тези на HIPP
Виж целия пост
# 4
Има на Хипп доста. Сега на Макси давам от копъра на Хипп, а на Алекс до късно й давах от чайчетата.
Виж целия пост
# 5
давала съм на Хипп
Виж целия пост
# 6
за тази възръст само бебешките са подходящи. както са ти писали хип имат добър асортимент.
Виж целия пост
# 7
аз давах ХИП имат богат избор
Виж целия пост
# 8
Никога не сьм давала,но май трябва и аз да пробвам  Thinking
Виж целия пост
# 9
Никога не сьм давала,но май трябва и аз да пробвам  Thinking

не е голяма загуба, а и са добре подсладени....Wink
Виж целия пост
# 10
E HIP сигурно имат богат асортимент, ама аз не живея в България в момента. А тук не се продават техни продукти, нито изобщо чайове за бебета. Затова се чудех дали обикновените билки са ок.
Виж целия пост
# 11
Ами по принцип не е много препоръчително...може да пробваш, да слагаш по съвсем малко от билката и за малко...колкото малко да оцвети и овкуси....

Ти къде беше - канада или щатите??? там няма ли наистина хип???
аз лично като навърши годинка му правя от тези смесените пакетчета тип алпинист - потапям ги за малко, а и те са леки....но преди това знам, че могат да дразнят повечко....
Виж целия пост
# 12
Ами по принцип не е много препоръчително...може да пробваш, да слагаш по съвсем малко от билката и за малко...колкото малко да оцвети и овкуси....

Ти къде беше - канада или щатите??? там няма ли наистина хип???
аз лично като навърши годинка му правя от тези смесените пакетчета тип алпинист - потапям ги за малко, а и те са леки....но преди това знам, че могат да дразнят повечко....
В Щатите съм. Няма и помен от Хип... Имат 2-3 местни производители на детски храни и напитки и никакъв внос. Като цяло доста по-малък избор има отколкото в БГ.
Виж целия пост
# 13
Гербер нямат ли някакви чайчета...или са само на сокчета?

Освен да пробваш наистина ако много държиш с някой по лекичък и разреден чай от пакетче...предполагам има такива, не само отделни билки нали....пък ако приема добре, хубаво, ако дразни стомахчето ще спреш....що не питаш ако имаш скоро консултация, да видиш как ще реагират....
Виж целия пост
# 14
На нас доки ни беше казала още преди два месеца,4е можело от липа(цвят),ама аз каквото сьм шубе тьй и не пробвах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия