Прахосмукачка Rainbow под наем?

  • 24 768
  • 28
Имам алергия към домашния прах и в последно време много кихам и имам ужасна хрема, а и сме в ремонт и става страшно. Някъде прочетох, че мога да наема такава прахосмукачка за 25лв. за 24часа, но не разбрах коя е фирмата/те, които предлагат отдаване под наем. Някой ползвал ли е тази услуга?

Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост
# 1
Малко побут.
Никой ли не знае???
Виж целия пост
# 2
Мда, и мен ме интересува същото Peace.
Виж целия пост
# 3
И мен ме интересува, някой знае ли?
Виж целия пост
# 4
Явно никой не знае. Жалко.
Виж целия пост
# 5
Не знам дали можеш да наемеш само прахосмукачката, но помня, че преди по вестниците рекламираха почистване по домовете с "Рейнбоу". Най-добре си вземи някой ежедневник с обяви и прегледай. Предполагам, че още се предлага услугата.
Виж целия пост
# 6
Ами да бяхте написали от къде сте, бре. Никой не е длъжен да гадае.
Виж целия пост
# 7
Аз съм от Варна. Мен също ме интересува.Някой зане ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 8
За Варна и София предлагат в "Позвънете" почистване по домовете, но не ми се ще чужди хора да ми обикалят из къщи. На мен ми трябваше за мокети, но решихме да купим перяща.
Иначе под наем професионални уреди за почистване  предлага http://www.profesionalna-higiena.com/  ето тази фирма, но наема за 24 часа на машина за мокети е 140 лв. и ми се вижда доста. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
И аз гледах тази обява, но не я записах  и сега ми трябва - някой откри ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 10
ползвах под наем най-новия модел на Райнбов. МАй Е2 . Толкова чисто и без-прашно никога не съм виждала апартамента си. А и не съм предполагала, че е възможно да е толкова мръсен. Честно казано, заслужава си човек да си купи такава машина  или поне да я наеме.
Виж целия пост
# 11
МОже ли да изпозвам темата и аз и да задам същия въпрос за Пловдив?
Виж целия пост
# 12
Аз за Бургас ще попитам  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Само за София съм чувала момичета. Не знам за други градове.
Виж целия пост
# 14
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=1296&start=880& … 9a5db19afc4f883c5

После да кажете как е Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия