www.t-a-o.com - Момичета, ето още един страхотен френски сайт за детски дрешки

  • 56 894
  • 748
Търся заинтересовани мами за съвместна поръчка от този сайт - www.t-a-o.com. Позаинтересувах се относно качеството и доколкото разбрах нещата им са хубави и качествени, но най-важното на прилични цени. Пощенските обаче са 18 евро, и смисъл от поръчка има само ако сме повече.
Моля тези от вас, които вече са поръчвали също да изкажат мнението си за качеството, номерацията и времето за доставка.
Така че мами ваш ред ............

На всички отзовали се предварително много благодаря!!!
Виж целия пост
# 1
Запис,аз вече казах,че съм доволна и бих поръчала пак.  Peace
Виж целия пост
# 2
Много изгодни неща има аз си харесах и тия дни ще пусна поръчка
Виж целия пост
# 3
А как идват нещата - по пощата или с куриер?
Виж целия пост
# 4
мда, и аз вече си харесах неща, ще има ли обща поръчка или всеки самосиндикално  Sunglasses
за колко време пристига пратката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Eeeee, много ме зарадвахте! Сега разглеждам и записвам и искам един куп неща за момчетата.Хайде, кой ще поръчва, че да му пратя пари?
Виж целия пост
# 6
Пратката идва по пощата,обаче е скъпичко и затова по-добре да се групираме.Идеята на авторката беше да поръча тя ,ние да изпратим пари.. Peace
Виж целия пост
# 7
Айде и аз се включвам страхотни неща има. Авторката на темата да се включва , за да се уточним
Виж целия пост
# 8
има наистина много хубави неща. ))
но пък и доставката е доста пари.
Виж целия пост
# 9
реално, ако всеки плати 18 евро си е доста пари за доставка, но пък после нали има и куриерски разходи, които трябва да се поемат щото не сме от един и същи град
нека всеки си направи сметката, аз за сега съм за обща поръчка, защото съм си харесала неща само за около 25 евро, то нямам сметка за толкова доставка да платя
Виж целия пост
# 10
И аз мисля да се включа, харесах няколко неща.
Виж целия пост
# 11
Сега ще прегледам сайта,но се включвам. Mr. Green
Авторката и тя да се включва по-честичко tongue
Виж целия пост
# 12
Ще има ли поръчка? Харесах си доста неща, бройте ме и мен.
Сега виждам, че има още едно момиче от Габрово, можем да се групираме с нея за доставката. Wink
Виж целия пост
# 13
и аз и аз ще се включа
Виж целия пост
# 14
и аз и аз ще се включа

Ще разгледам сайта при първа възможност и може и аз да се включа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия