Цикъл на 18-20 дни.Случвало ли ви се е?

  • 23 868
  • 10
На 40 години съм.Вече втори месец ми идва прекалено бързо. До сега не ми се е случвало. Има ли някой идея?
Виж целия пост
# 1
Да не би да са аномалии на хормонална основа, за друго не се сещам. Нямам предвид нещо сериозно, да не те притесня, но май е нормално от хормонален дисбаланс така да стане.
Виж целия пост
# 2
Да не си пила някакъв вид хормонални хапчета (противозачатъчни.....)
Виж целия пост
# 3
Не, не съм пила никакви хормонални препарати скоро. Имам кисти в гърдите и ме предупредиха, че е противопоказно.
Виж целия пост
# 4
На мен ми се случи след второто раждане, 4-5 пъти така ми дойде, но после се нормализира. Понеже кърмех не ми изписа лечение, лекаря.
Виж целия пост
# 5
Някякви силни преживявания,стресове?Също влияят на цикъла
А може и ранна менопауза да те почва  ooooh! Има такива случаи,дано да не си от тях  Praynig
Защо не отидеш на лекар? Консултирай се да видиш какво ще ти каже.
Виж целия пост
# 6
На мен ми се случи така да ми идва цикъла 2 пъти.Ходих на гинеколог ими каза че съм получила възпаление и заради това започвам да кървя от 20 ден. Също може да е и от киста на яйчника ако имаш.
Виж целия пост
# 7
ПРЕДНИЯ МЕСЕЦ МИ СЕ СЛУЧИ.
ТОГАВА РАЗБРАХ И ЗА СТРАШНАТА ДИАГНОЗА НА ДЕТЕНЦЕ "АТРЕЗИЯ НА ЖЛЪЧНИТЕ ПЪТИЩА" .
ХОДИХ НА ГИНЕКОЛОГ И ТОЙ МИ КАЗА ,ЧЕ СЪМ ЗДРАВА И НАЙ-ВЕРОЯТНО Е ИЛИ ОТ СТРЕСА ИЛИ ОТ КОНЦИТЕ ,ПОНЕЖЕ РОДИХ СЕКЦИО
Виж целия пост
# 8
Случи ми се като студентка по време на сесия - идваше ми през две седмици. Нормализира се с Примолут Нор.
Виж целия пост
# 9
aspi ,
изследвай пролактина. Най-добре е да пуснеш всички репродуктивни хормони, но пролактина - задължително. Успех!
Виж целия пост
# 10
При  мен нормално е на толкова от години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия