Кърмещи майки от Дианабад

  • 885
  • 10
Здравейте на всички кърмещи мами Simple Smile Ако има такива в Дианабад и си търсят компания за разходки и споделяне на всичко за кърмене и бебета, да пишат Simple Smile Между впрочем аз имам малък бебок на 3 месеца и ми е скучничко през деня, че няма с кого да го разхождам. Cry
Виж целия пост
# 1
Здравей! Къде се разхождате? Когато съм в квартала сме на площадката на 18ти блок, а в последно време и на 38ми блок. Може да се засечем някой път  Hug
Виж целия пост
# 2
Аз живея в 18-ти блок и всяка вечер съм на площадката.  Може да се засечем. С каква количка си?
За съжаление обаче не знам къде е 38-ми блок
Виж целия пост
# 3
Аз живея в 56, но висим на площадката на Трафопоста. Това е 38-ми блок, нали?
Виж целия пост
# 4
Същата Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Ще се опитам да ви намеря! Hug Живея в 13 блок, но понякога ходим и до въпросната площадка. Напоследък се разнасяме със светлосин слинг. Ако ни разпознаете - свиркайте! Казвам се Ваня.
Виж целия пост
# 6
Мая, площадката на 38 блок е от другата страна на Никола Габровски, от супермаркета се продължава по една уличка и се стига до нея.

Ivane, слингът ти с халки ли е? Май съм те виждала.
Виж целия пост
# 7
Мерси за информацията. Аз се връщам в София към края на месеца и ще се видим на някоя от площадките Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ivane, слингът ти с халки ли е? Май съм те виждала.

Да, с халки е. Peace
Виж целия пост
# 9
Значи сигурно си била ти Simple Smile Не са толкова много майките със слингове затова се заглеждам Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Вярно е, че не са много. Аз все още се чувствам като изкопаемо Grinning, но важното е и на двамата да ни е добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия